Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Örülsz vagy csalódott vagy...

Örülsz vagy csalódott vagy amiatt, hogy Orbán végül nem vétózta meg az Ukrajnának nyújtandó 50 Mrd EUR-s EU-s csomagot, és az évenkénti egyhangú döntés megkövetelésétől is elállt?

Figyelt kérdés

febr. 2. 15:25
A kérdező szavazást indított:
Fideszes vagyok és inkább csalódott vagyok
Fideszes vagyok és inkább örülök
Mihazánkos vagyok és inkább csalódott vagyok
Mihazánkos vagyok és inkább örülök
Ellenzéki vagyok és inkább csalódott vagyok
Ellenzéki vagyok és inkább örülök
21 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
17%
Persze hogy örülök amikor az én zsebemből vesznek ki pénzt olyanra amihez semmi közöm sincs.
febr. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

1:


Köszönöm, de akkor inkább csalódott vagy a vétó elengedése miatt, nem?

febr. 2. 15:31
 3/21 anonim ***** válasza:
13%

A németek is ahelyett, hogy a saját mezőgazdaságukra fordítanák a pénzt, inkább odaadják az ukránoknak. Ezek nem normálisak.

[link]

febr. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

3:


Értem a csalódottságodat.

febr. 2. 15:36
 5/21 anonim ***** válasza:
60%

Nem a vétó elmaradásával van problémám. Orbán semmit sem tudott volna csinálni az összes többivel szemben.

Én csak arra lennék kíváncsi hogy 190 millió EU állampolgár közül hányan gondolják úgy hogy támogatni kell az ukránokat és hányan vannak akik inkább befogják a pofájukat és csak csendesen bólogatnak.

febr. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Örülök, mert 2 fideszes, ukrán ellenes ismerősöm is elgondolkodott, h most mi a franc történt, nem erről volt szó. Apró pici, a Holdról nem látható repedés ez a fidesz hajóján, de előbb utóbb sok ilyen kis repedés okozza a törést.
febr. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
14%
Ez egy reális kompromisszum, örülök neki. Nekik kell érezni odakint, meddig lehet elmenni és mit lehet kiharcolni.
febr. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
48%
14 éve repedezik, pár éve szét is tört, hiper infláció, brutál államadósság, okt, eü, gazdaság romokban----> 2/3
febr. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
#8 a világon még soha nem volt olyan dolog, ami örökké tartott. Hidd el, nem a fidesz rezsimje lesz az első, ami megtöri ezt a rendet.
febr. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
74%

Gyáva Orbán, hittünk neki, hogy harcolni fog Brüsszelben a háborús konfliktus békés megoldása érdekében, hittünk neki, hogy megakadályozza azt, hogy Ukrajna még több uniós pénzt kapjon fegyverekre.


Eddig a pillanatig tűrtem, ez már nem az első pálfordulása volt Orbánnak, a migránsokat is beengedi, csak vendégmunkásoknak hívja őket!


Idén minden szavazatom a Mi Hazánk Mozgalmat fogja támogatni, remélem a többi Fidesz szavazó is rájön, hogy bolondot csináltak belőlük.

febr. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!