Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elképzelhető hogy a Fideszt...

Elképzelhető hogy a Fideszt valójában nem Orbán irányítja hanem a háttérből más?

Figyelt kérdés

Még a külföldi sajtó szerint is Orbán rengeteget lop, lehet hogy pont az a feladata neki, hogy elterelje a gyanút.


Azt hallottam állítólag valakitől hogy a Fideszen belül voltak hatalmi harcok és Orbán nem került ki győztesen ez igaz?



febr. 2. 18:38
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
Sosem csak az irányít, akit látunk. Ahogy az USA-ban sem Biden dönt, úgy nálunk sem Orbán.
febr. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt. A Fidesz egy személyi kultuszon alapuló szekta, a Pontifex Maximusa Orbán Viktor.
febr. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azt láttátok amikor Putyin megalázta nyilvánosan Orbánt? A felvételen is látni hogy Orbán számára az a szituáció kínos hogy találkoznia kell az orosz elnökkel. Ha lenne saját akarata, nem ment volna el. Én sajnálom őt, valamit nagyon rosszul csinált, hogy ennyire elveszítette az uralmat a saját pártja felett. Szerintem sose tudjuk meg hogy ki a valódi vezetője a Fidesznek és a kormánynak.
febr. 2. 18:49
 4/7 anonim ***** válasza:
En tarlosra vagy meszarosra tippelek. Ez az akkumlator gyar meg ilyenek, nagyon gazszerelos temakor.
febr. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem a Fideszen belülről irányítja más, hanem külföldről, pontosabban nyugatról parancsolnak orbánnak.
febr. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
62%

A fideszt az Oroszok hozták létre a rendszerváltáskori kivonuláskor. Hátrahagytak egy helyőrséget, hogy az Orosz birodalmi érdeket képviselje.

Tehát a fideszt és Orbánt az Oroszok irányítják.

febr. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Esetleg Gyúúúúrcsán? Vagy Soros?
febr. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!