Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A liberálisok miért nem...

A liberálisok miért nem türelmesebbek a homofóbokkal?

Figyelt kérdés

Igazából maga a szó is csak annyit jelent, hogy valaki idegenkedik a homoszexualitástól. Szerintem rengeteg emberből undort vált ki, ha két férfi aktusára gondol és ennek irracionális okai vannak, egyszerűen nem azt tartja normának. Az még nem jelenti azt, hogy gyűlölné őket, de nem is szeretne szolidaritást vállalni velük, a szex úgyis magánügy, a hálószobára tartozik.

Az LMBTQ mozgalom hatására most rengeteg meleg közszereplő lett és a médiában tényleg sokkal többször megjelenik ez a téma, mint amennyire indokolt lenne, a multicégek is erősen beálltak ebbe a kampányba és engedtessék meg nekem, de én kicsit szkeptikus vagyok azzal kapcsolatosan, hogy nincsenek-e olyanok, akik meglovagolják ezt a hullámot és megpróbálják kihasználni azt, hogy jobb pozíciókat kaphatnak melegként a "diversity" jegyében.

Szóval elég sok minden összemosódik itt és szerintem tök legitim, ha valaki túlzásnak érez bizonyos dolgokat, a saját ízlésébe nem fér bele a Pride vagy ilyenek. Nem kellene szélsőségek irányába menni és meg kellene próbálni megérteni, hogy vannak konzervatívabban gondolkodók is, akiknek időbe telik ezt a rengeteg új dolgot feldolgozni, ehhez türelem kell a másik oldaltól is.



febr. 4. 10:48
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
49%
Én türelmes vagyok velük, amig otthon a 4 fal közt teszik, azt, amit.
febr. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
12%
A liberálisok nem tűrik az ellenvéleményt.
febr. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
10%
Mert gyűlölködnek
febr. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
44%

Tudod a vélemény olyan mint a…

Ha mind a két oldal behelyezné az agresszív túltolását a témának senki nem háborogna a témán.

febr. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
19%
Mármint a homofóbok
febr. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
63%
Mert csak azzal lehet elfogadó az ember, aki nem akar neki, vagy más embereknek rosszat, vagy elnyomni őket.
febr. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
16%
Most őszintén, a liberálisok kivel türelmesek? Legszívesebben mindenkit kiirtanának aki nem liberális.
febr. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
9%

ma 10:48


ez nem csak a homokosokra kéne, hogy igaz legyen... ehelyett annak tapsikolnak sokan, ha a facebook tele az olyan igénytelen ősemberek videóival akik vonaton perverzkednek vagy akárhol a városban. ez még undorítóbb, mintha 2 pasi/nő kézenfogva bandukol.

febr. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
71%
#7 ne magadból indulj ki. Nem mi támogatunk ember csoportok eltüntetését
febr. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
83%
Én a gombapörkölttől és a disznóvágástól kapok undort. Mindkettőből volt eléggé részem, hogy tudjam, milyen.
febr. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!