Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Negatívat teszteltem, de a...

Negatívat teszteltem, de a tünetek ellenére továbbra is késik a menstruációm. Legyek türelmesebb vagy kezdjek aggódni a terhesség miatt?

Figyelt kérdés

Majdnem 3 hete voltam nőgyógyásznál, akkor azt mondta nincs bent senki.

Védekezés mellett 5 napja késik a menstruációm, tegnap meg ma is negatívat teszteltem, viszont 1,5 hete vannak tüneteim: mell érzékenység, puffadás, vizesedés, hangulatingadozás, fáradékonyság,2-3 napja émelygek, a libidóm az egekben, ezt nem tudom vajon összefüggésben van-e a dolgokkal, de szex közben az utóbbi pár alkalommal nagyon-nagyon nedvesedem.

Két hónapja vagyok együtt a párommal, ez az első komoly kapcsolatom, így az is lehet, hogy most múlt el a kezdeti szorongás meg bénázás, de alapvetően nagyon szorongok a terhesség miatt, így most az összes létező dolgot beképzelem.

Szóval alapvető pms tünetek, de nem jön meg…inzulinrezisztens, pm alulműködő és pcos vagyok, viszont az elmúlt fél évben mindig megjött 30-32 napra vagy a tünetek nem kínoztak így. Alapvetően stresszes vagyok, mostanság pláne, de ez eddig is így volt 😅

Mennyi a realitás és mennyire gondolom túl a pánik miatt?

Köszönöm🤗


2023. márc. 24. 21:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem vagy terhes nyugi.

Nemi élet megkezdésekor gyakran késik a mensrruáció. A tesztek biztonsággal kimutatják a késés napjától a terhességet, így másfél hét után már tuti látszana.

A terhességi tünetek meg jóval a pozitív teszt után jelentkeznek, előtte nincs semmi. Teljesen megegyeznek a menstruációs jelekkel, mint amiket felsoroltál.

Ha jól védekeztek nem kell tartanod ettől, inkább lazíts.

2023. márc. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2023. márc. 25. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!