Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha köztársasági elnök lennél,...

Ha köztársasági elnök lennél, te is megkegyelmeztél volna a pedofil ügyben elítélt bűnözőnek?

Figyelt kérdés

febr. 4. 13:27
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
0%
Hallgatok a fideszre, szivemre es szavazok a FIDESZRE
febr. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
100%
Novák K. nem képviseli a magyarok többségét, így mehet a búsba!!!
febr. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 x0 ***** válasza:
7%

Én nem tudtam szavazni, mert hiányzott a lehetőségek közül:

Igen. Novák Katalin jól csinálta. Nem vagyok FIDESZes.

febr. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
11%
23-as, erre hívtam fel a figyelmet a 9-esben, le lettem pontozva 4 egész százalékra.
febr. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Pedofiloknak, illetve pedofilügyben elítélt bűnözőknek nem jár kegyelem.
febr. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel nem a pohár telt most be, hanem lassan már a Mount Everest is víz alá kerül
febr. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
100%

24#

Kíváncsi lennék a magyarázatodra.


Az enyém, kiben bízzon az a gyerek ha a családjának nem kellett? Akármilyen ok miatt. Senkije nincs, nem hiszem, hogy a keresztanyja, unokatesója látogatja, viszik haza nyárra hozzájuk nyaralni 1 hétre. Átélték azt, amit nem így kellett volna, nem ennyi évesen. Életkezdés, bizalom, bukó.

febr. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
52%

#27

Aha, kezdem érteni, hogy miért pontoztatok le. Azt gondoljátok, arra akarnék szavazni, pedig én nem írtam ilyet. Ebben a kérdésben (te megkegyelmeznél?) 4 válaszlehetőség létezik: igen - fideszes vagyok/nem - fideszes vagyok/igen - nem vagyok fideszes/nem - nem vagyok fideszes.

Ezek közül az egyik hiányzik a kérdés szavazásából. A harmadik válaszlehetőség pedig felesleges, hiszen felette és alatta ott van, hogy "nem", fideszes és ellenzéki lehetőséggel is. Vagy elég lenne annyi, hogy igen/nem.

Mondjuk HA én ellenzékiként nem értek egyet a kegyelemmel, akkor mire kéne szavaznom? "politikai oldaltól független rossz döntés volt", vagy "Természetesen nem! Ellenzéki vagyok"? Ha előbbire, azzal nem derül ki a pártállásom, márpedig akkor nem kéne kérdeznie a szavazásnak, utóbbira azzal meg azt sugallom, hogy ez nem pártállástól függetlenül ítélendő meg?

febr. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
23%
valaki kijon 3-man tuntetni a parlament ele? esetleg egy 4. csatlakozhat, de egyebkent lusta vagyok szoval lehet senki nem lesz ott ahogy szokott ez lenni.
febr. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
100%

24#

27. vok, ne bonyolítsd már azt, ami egyszerű, mint a faék.


29#

A hírekben a Sándor Palotánál vagy hol tüntetnek, vidékiként még nem voltam ott.

febr. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!