Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, kitöltitek a...

Fideszesek, kitöltitek a következő nemzeti konzultációt annak ellenére, hogy semmibe vették a szavatokat?

Figyelt kérdés

[link]


99%-otok azt mondta, hogy ne küldjön az EU pénzt Ukrajnának, míg a mimagyarok meg nem kapják a nekik "járó" pénzt. Ehhez képest az eu-s forrásokból morzsákat kaptak a gazdijaitok, Orbán Vitya mégis csont nélkül megszavazta az Ukrajnának járó ötvenmilliárd eurós csomagot.



febr. 4. 22:29
A kérdező szavazást indított:
Igen természetesen kitöltöm a kondenzációt, mert az hivatalos papír, ki köll tőtteni!
Igen, kitőttöm a nemzeti konfrontácijót, mer Orbán viktor kíváncsi a szavamra (ha később lekakilja is)
Nem tőttöm ki a nemzeti kompressziót, mert nem tudok írni. A múltkorit is a kisonokám tőtötte ki helyettem!
Nem tőttöm ki, mert rosszul esik, hogy drágajó Viktor mégis megszavazta az ukránoknak járó pízt.
Kiábrándultam a fideszből meg a nemzeti konzultációikból, többé nem töltöm ki ezeket.
12 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
27%
Mivel Scholz azzal fenyegette, hogy bedönti a forintot, ha nem szavazza meg...
febr. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
Brutális zsarolás eredménye volt az!
febr. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
29%
Morzsák? LOL Hatalmas összegek (százmilliárdok) érkeztek az elmúlt hetekben, nem morzsák. És látszik, hogy már a maradékot sem tudják majd visszatartani "jogállamisági" problémák miatt, erről már letettek. Mindenben meg fognak egyezni idén, ez már látszik.
febr. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
57%

[link]


Nekem úgy tűnik, hogy bő másfélszer annyi morzsát kaptunk eddig, mint az EU átlag. (illetve abból, hogy jó páran elég rosszul haladnak a helyreállítási pénzek elköltésével, gondolom abban is lesz megegyezés, hogy ne veszítsen forrást egy ország se)

febr. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Németország nem is létezik Schmidt Mariska szerint. Egy nemlétező ország hogy dönthetné be a szuverén magyar valutát?
febr. 4. 23:25
 6/11 anonim ***** válasza:
20%
Viktor jól taktikázott. Nem tehetett mást, durván zsaroltak minket. Na meg lassan csorog nekünk is a pénz, szóval jól alakult.
febr. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
93%
5) Nem tudok róla, hogy Schmidt Mária kormánytag lenne.
febr. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
27%

Orbán Viktor egy isten, minden úgy van jól, ahogy elrendeli.


Kocsisné Kis Aranka (Alsovalagpuszta)

febr. 5. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
21%

Annyira fennakadtatok ezen a szaros konzultáción, pedig semmi értelme, én se töltöttem ki egyet se.

Pampogás helyett miért nem töltöttétek inkább ki, és küldtétek vissza a kormánynak nem tetsző válaszokkal?

febr. 5. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#9 - nem fogom legitimálni a válaszommal a nemzethy konzultációnak nevezett propagandaeszközt.
febr. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!