Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lehet, hogy Varga Judit is...

Lehet, hogy Varga Judit is belebukik a pedofil-kegyelmi ügybe?

Figyelt kérdés
Ugyebár ő ellenjegyezte Novák Kati kegyelmi döntését.

febr. 5. 18:57
A kérdező szavazást indított:
Szerintem igen, nem merik ezek után listavezetőként indítani az EP választáson
Nem, összezár mögötte a Párt, kerül amibe kerül
Nem tudom megítélni jelenleg, csak kapkodom a fejem egyelőre, hogy mekkorára hízik ez a botrány 😳
32 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Senki nem bukik bele semmibe. Ez a következmények nélküli ország. Az m1-en be sem mondják, a keményvonalas szektások nem is hallottak az ügyről.
febr. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
A fideszesek nem is tudják, face csopiba beírtam erre közölték hogy ne hazudjak ilyen nem is volt.
febr. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Jesszusom...
febr. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

4:


Én is ismerek egy rejtőzködő fideszest és valóban, tegnap estig még ő sem hallott róla. Hogy hogyan lehetett kikerülni ezt a hírt, nem értem, de a fideszeseknek erős készsége a szelektív hallás.

febr. 5. 22:05
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
4: borzasztóan egyszerű pedig. A propagandamédiában nem mondják be, a szektások pedig csak abból tájékozódnak.
febr. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Alakul ez:


Nem más, mint Varga Judit exférje szállt be a történetbe:


[link]

febr. 6. 16:50
 7/12 anonim ***** válasza:
53%

2.

És ezeknek a birkáknak is 1 szavazati joga van...

febr. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

4.

És aztán mit mondott rá? Gyurcsány vagy Brüsszel volt az ok?

febr. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
77%
Remélem hogy igen. Már csak azért is mert ő volt híres hírhedt családjogi főméltóságos miniszter. Na ennyit a gyerek védelemről. Most retteghetnek újra az ilyen beteg emberektől. Ugyan mit tudhat ez az ember? Sok más ember kaphatna védelmet az ilyen helyett. Vannak aki banálisan a szar magyar jog miatt ülbek mert csak a magánvagyonukat védték. Minap is történt egy családfővel mert három erőszakos fiatal miatt akik a lányát molesztálták a villamoson megpróbálta megvédeni
febr. 7. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az ő renoméján már egy ilyen ügy nem ront semmit.
febr. 7. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!