Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért vétózzuk meg Svédország...

Miért vétózzuk meg Svédország NATO tagságát?

Figyelt kérdés
Mi bajuk a svédekkel?

febr. 6. 07:44
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
76%

"Politikai egyeztetést kér előtte a Fidesz frakció" - Jó vicc! Mintha nem ebben az országban élnél, Szerinted történik bármi úgy a fideszben, hogy azt nem orbán adja parancsba? Oké, klotyóra még elmehetnek, de az a 135 bátor úgy táncol még álmában is, ahogy a csúti zsebdiktátor fütyül.


Amúgy meg orbán azt mondta, hogy nem Magyarország lesz az utolsó. Magyarország lett az utolsó. És még most is húzza az időt. Vannak követelései? Mert a sértődött picsogás nem az. (Bár máshoz nem ért, ez már a Sargentini jelentés elfogadásakor kiderült, jézus, szekunder szégyenérzetem volt, mintha egy kisovist láttam volna)

febr. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
11%

11# tudod te egyáltalán, hogy Svédország milyen politikai támadásokat intézett Magyarország ellen?

Nem hiszem, akkor olvass utána;

[link]

febr. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
60%

12, ezeket a "támadások" egyrészt tök jogosak, másrészt én nap, mint nap elmondom, akkor engem is kitiltasz a NATO-ból?! vagy megfosztasz az állampolgárságtól?

és, attól, hogy én birálom a magyar kormányt, a magyar kormány az én biztonságom kockázatával köteles válaszolni?

febr. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
24%

13# na látod, itt csúszik el a dolog...

Szerintem nem tök jogos, hanem tudatos, mocskos politikai érdekek mentén teszik.

Na mármost, ha rólad egyfolytában valótlan, hazug, megalázó dolgokat nyilatkozik valaki, azzal te szövetségre lépsz???

Én nem. Az meg az én szuverén JOGOM!!

febr. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
51%

14, ha része vagyok egy olyan testületnek, ahol a testület érdeke az, hogy ők csatlakozzanak, akkor igen, szövetségre lépek.


Van annyi önkritikám, hogy, ha másoknak ez az érdeke, akkor lenyeljem ezt a békát.

Igen, én szövetségre lépnék velük, akkor is, ha tudatosan hazudnak rólam.


Szerencsére itt viszont nem ez a helyzet. Ez nem hazugság.

A magyar kormány antidemokratikus, nem jogállami, tele korrupt sggfjjel és az állam egy mlm rendszer lett.

Tehát, itt minden kritika jogos.

febr. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
49%

#12 -- Origo, komolyan? Jézus, ennyi erővel a Buci Macit is hivatkozhattad volna, bár egy mesének általában több valóságtartalma van, mint annak a valaha szebb napokat is megélt portálnak.


Úristen... Ide süllyedtünk...?

febr. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
58%

Jaj mert a kis gömböc meg a mészáros történet nem igaz?

Emberek minek kellet csiga gyárat vagy mit építeni 2-3 éve 7,5 mrd forintból aztán mára csődbe ment nagy történet és 1000 számra van ilyen.Persze az egészségügy jól van egy család barát kormánytól hogy a szülészetet bezárni.

Igen oda mennek a fiatalok ahol meglehet ÉLNI A FIZETÉSBŐL.

Kérdem én minek pintérnek/és haverjainak/ a fizetését még emelni?

Minek a 27% Áfa és társaik???

febr. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
15%

16# mennyivel jobb lenne ugyebár egy jó kis Hirklikk, Nxugatifény, Népszava, stb....

Nyugi, ők sohasem írnák le 🤫🤫

febr. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
38%

18, nem kell olvasni semmit. Felesleges olvasni bármit is.

Ki kell menni az utcára és hallgasd az embereket, bőven elég lesz az is.

Hidd el, mindenki fog tudni neked mondani olyan történetet, ami a svédeket igazolja.

febr. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
54%
Azért vetoznak ezek a felkegyelmuek mert a svedek kimondtak orbanrol az igazat és az igazság mindig fáj. Tehát ez ilyen dedos szintű bosszú vétó
febr. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!