Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Adócsökkentés 17%->16% Aha :D...

Adócsökkentés 17%->16% Aha :D Csak én látom, hogy nagyon sokan meg fognak lepődni a februári fizetésnél?

Figyelt kérdés
Segítenek a szegényebb rétegnek...emellett van, akinek 16%-ot csökken az adója, szerintem mondanom sem kell kiknek.
2010. okt. 24. 11:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Ezzel újat nem mondtál.
2010. okt. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak te látod, de csak a héten félszáz ezzel foglalkozó kérdés született. Most te ezzel mit szeretnél?
2010. okt. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
65%
Azt nem értitek meg hogy Fidesz vagy kormányon. Ilyenkor természetes jelenség a nép az alacsony jövedelműek megkopasztása és a felsőbb rétegek életszínvonalának javítása. Szerintem ezzel kapcsolatban már kérdést is fölösleges kiírni, mivel nem újdonsült pártról van szó. A fideszt ismerjük már 98-2002 ből.
2010. okt. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
63%
Ja az szdsz programját hajtja végre,amit ellenzékben elutasított.Arra hivatkozott hogy igazságtalan mert a gazdagokat segíti.
2010. okt. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%
Engem már nem lepnek meg, csak legyen addigra munkám friss diplomásként, a kevés is jobb lenne, mint a semmi...
2010. okt. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%

Te idén februárban úgy érezted, hogy "hurrá 17%"? Ami 21,5%?

Aki beleesik az adójóváírás teljes kategóriájába az jár rosszabbul. Ugyanis a 17% sem 17%, meg a 16% sem igaz az adójóváírás miatt.

2010. okt. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"Adócsökkentés 17%->16% Aha :D"


1) Van, akinek sokkal többról csökken 16-ra.

2) A gyerek utáni adókedvezményt nem veszed figyelembe. Nemcsak a gyermekteleneké a világ, sőt, az orszég jövője nem rájuk épül.


"Segítenek a szegényebb rétegnek..."


Igen, feltéve, hogy van gyerekük. Tessék családot alapítani és gyereket vállalni.


ma 12:04


Az szdsz-nek is programja volt a jelentős családi adókedvezmények megadása?


Amúgy az, hogy csak a progresszív adó "igazságos", egy szociáldemokrata csacskaság, amit nem kellene úgy emlegetni, mintha tény lenne.

2010. okt. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

ma 12:00


Hogyan "kopasztja meg" az alacsony jövedelműeket pl. a családi adókedvezmény?

2010. okt. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

21:55

Szerintem abból a + 10-20 ezerből nem lehet 2 gyereket eltartani.

2010. okt. 25. 08:59
 10/12 anonim ***** válasza:

21:55 - És mi van a kisgyerekes anyukákkal, jobban fognak kelleni a munkahelyeknek? NEM! Tudod, miért? Mert a munkahelyek nem szeretik, ha a dolgozó kiesik a munkából.

Mire egy nő kihord egy gyereket, az a fogantatástól számított 9 hónap, ha veszélyeztetett terhes, akkor nagyon korán kiírják a munkából, ha nem, akkor csak pár héttel szülés előtt. Szüléstől számított 3 évig nem dolgozik, és még utána is csak akkor van munkája, ha előtte volt már (mennyi is most a minimum, fél év, 1 év baba előtt?), és a cég nem szüntette meg a munkakört, ha neadjisten munkanélkülivé lesz, mire jön a baba, nagyítóval kell keresni azokat a cégeket, akik munkát adnak kisgyerekkel...

Pasi vagy biztos, vagy sose volt ismerősöd, aki ilyen cipőben járt, nekem van ismerősöm, nem irigylem, 3 éves kislányával munkát keres, ráadásul a párja is elveszítette a munkáját, huszonévesek...

2010. okt. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!