Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A 9 hónap munkanélküli segély...

A 9 hónap munkanélküli segély nem túlzás egy kicsit?

Figyelt kérdés
A balos pártok ezt akarták... Naplopókat nevelni szerintem nem jó ötlet.
febr. 7. 11:10
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
Még mielőtt beleköttök: álláskeresési járadék
febr. 7. 11:12
 2/29 anonim ***** válasza:
81%
Jobb mint a pedofiloknak kegyelmet adni!
febr. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
85%

Inkább helyez el dolgozni! Lehetőleg olyan munkakörben, amelyben a 83 %-os egészség károsodottként felvesznek! Emiatt fizikai munkát nem vállalhatok.

Diplomám nincs! Akkor hol tudsz elhelyezni? Inkább segélyt kell adni 83%-os egészség károsodottoknak.

febr. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
97%
Nem értem a birka logikádat. Hogy lenne naplopó, aki dolgozik? Elvégre csakis az jogosult munkanélkülire, aki előtte meghatározott ideig munkaviszonnyal rendelkezett.
febr. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

Hát de 9 hónapig otthon fetrengeni? Kicsit túlzás. Elég gyorsan lehet munkát találni manapság. Vagy a baloldal vissza akarta hozni a 2010 előtti munkanélküliséget is? Mert kinézem belőlük.


#3 ezt sajnálom, nyilván neked mehetne a segély.

Az egészséges emberekre gondoltam elsősorban.

febr. 7. 11:21
 6/29 anonim ***** válasza:
95%
Gyere ide és próbálj munkát találni bő középkorúan! ÉK Mo. Hiába van két műszaki szakmád nem találsz! Ha sikerül szólj nekem is, megyek én is oda!
febr. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
93%
11:21: Magyarországon átlagosan kilenc hónap az álláskeresés ideje. Persze ti ott a Megafonnál nem szembesültök ilyen problémákkal.
febr. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
7%

Ahhoz képest, hogy németeknál tartós munknélkülieknek alanyi jogon jár, hogy lakást kapnak, a rezsit fizetik nekik, és kapnak 500 eur zsebpénzt, még egész baráti a 9 hó...


Egyébként azt mondom, nem lenne ezzel baj, ha azok kapnák, akik tényleg megtesznek mindent, illetve olyan közösségi munkához kötném, amiből a község vagy város is profitál.

febr. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
97%
Nem túlzás. Én sem csak a munkaviszonyom első 3 hónapjában fizetek adót. Egyébként valami ilyesmi rendszer jó lenne, hogy mondjuk minden ledolgozott 6 hónap után jogosult az ember 1 havi munkanélküli segélyre, ha munkanélküli lesz. Így 1,5 év munkaviszony után járna 3 hónap, 3 év után fél év, így tovább, és mondjuk 1 év lenne a maximum 'összegyűjthető'. Egyébként is ráfér az emberre néha pár hónap pihi.
febr. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
7%

Ti betegek vagytok.

Azért fizessen az állam mert felmondtál hogy jobb lesz aztán mégse?

A saját hibád miat?

Semmit az ilyennek.

febr. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!