Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzékiek! Mit szóltok...

Ellenzékiek! Mit szóltok hozzá, hogy a balliberális sajtómágnást, Gyárfás Tamást gyilkosságra való felbujtás miatt 7 év fegyházra ítélte a Bíróság?

Figyelt kérdés

A balliberális média egykori gyöngyszemét, a súlyosan elfogult és egyoldalú Nap-Kelte (élt: 1989-2009-ig) producerét ma első fokon 7 évre rács mögé küldték, miután 1998-ban a nyílt utcán agyonlövette Fenyő János üzletembert.

Ült már börtönben az MSZP-s Zuschlag János, vagy a szintén szoci Hagyó Miklós, de a DK-s Czeglédy Csaba is látta már belülről a sittet. Ám egyikük sem keveredett gyilkossági ügybe. Gyárfás esete messze a legsúlyosabb bűncselekmény, ami egy magyar közéleti személyiséghez, médiaszemélyiséghez kötődik.



febr. 8. 12:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
76%
Novák majd őt is kiengedi.
febr. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
79%
Jaja, tiszta balliberális ezen képen is: [link]
febr. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
#2: Ő volt az Úszószövetség elnöke, ez a fotó pedig a budapesti Vizes VB-n készült. A Nap-kelte egy külön kategória.
febr. 8. 13:02
 4/18 anonim ***** válasza:
89%
Gyárfás Tamás, vajon tudja, hogy balliberális?
febr. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
96%
Fideszéknél most ez lesz a módi, hogy mindenki akit elítéltek az balliberális? Erről szóltak Gyárfásnak is hogy az?
febr. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 hypno ***** válasza:
97%

Nem tudom mennyit töltött előzetesben, de nyilván úgy mérték meg, hogy ne kelljen neki kártérítést fizetni.


A botrány az, hogy amikor szükség volt az összes (133) bátor emberre a hatalommal való vissszaéléshez a parlamentben, akkor 3 fideszes vádlott (Simonka, Boldog, Völner [link] ) ott szavazhatott, mert csak velük volt meg a létszám.


És szerintem a behajtó maffia ügye magasan ver bármit ha már méricskélünk.

febr. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
86%

Nem balliberális.

Egyébként elsőfokú az ítélet, nem jogerős.

Szerintem másodfokon fölmentik. Igaz, akkor meg azért fogsz hörögni, kérdező, mert a bíróság szerinted a balliberális politikusok kezében van.


Beszélj inkább a pedofilt segítő Kónya Endre ügyéről.

febr. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
#4: 2000-től kezdve napi szinten követtem a Nap-kelte adásait, míg meg nem szűnt, így van némi rálátásom. A Fidesz az utolsó években már bojkottálta a köztévén futó műsort, tiltakozva ezzel a súlyos balliberális elfogultsága miatt. Végül ez a teljes politikai belterjesség okozta a vesztüket 2009-ben. Már senki nem volt kíváncsi a béna kacsaként vergődő Gyurcsány-Bajai kormány tagjainak magyarázkodásaira.
febr. 8. 13:40
 9/18 anonim ***** válasza:
94%
Orbán Viktor 2000től kezdve, napi szinten volt a Nap-kelte vendége, akkor Orbán Viktor is balliberális lenne?
febr. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

#9: Barátom, ez az együgyű gondolkodásmód már lassan a Beavis and Butt-Head színvonalát súrolja (de ők legalább viccesek - ellentétben veled).

Orbán 2000-től kezdve nem volt napi szinten a Nap-Kelte vendége, épp ellenkezőleg: olyan ritkán hívták meg, hogy mikor megérkezett, Gyárfás már az Angol utcai székház előtt várta őt, mint ritka, illusztris vendéget. Ne akarj olyan témában vitázni velem, amelyben nálad ezerszer jártasabb vagyok.

febr. 8. 13:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!