Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A munkásosztály miért nem tud...

A munkásosztály miért nem tud felemelkedni?

Figyelt kérdés
A szocializmusban sem sikerült neki, most meg a kapitalizmusban is folyton a munkás proletár réteg szív, hiszen adót is ők fizetnek a legtöbbet százalékos arányban. Persze munkásosztály alatt itt elsősorban nem azokat a vállalkozókat értem, akik zsebre vágnak több milliót egy kerítésépítésért vagy tetőcseréért, mert ők szerintem más kategória.

febr. 8. 14:36
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
"De akkor feldobom a labdát: Szerinted mivel lehetne hatékonyabban motiválni embereket, hogy ne ragadjanak le fiatalon (mikor még tele vannak erővel és energiával, minden buli és az a fontos, hogy kapjanak pénzt, amit elszórakozhatnak) alacsonyabb szintű munkatípusoknál, ha nem anyagi differenciálással?" - Szemlélet váltási neveléssel és nem pénzzel. A pénz csak pusztít. Ez semmi más csak tipikus emberi természet, nekem több kell, csak nekem legyen jó, státusz kell, irányítani akarok, jobb akarok lenni magasabb entitás mint a másik.
ápr. 19. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Ameddig az anyagi hierarchiát ki nem pusztítjuk az emberekből vagy le nem csökkentjük minimálra addig nem lesz jobb világ.
ápr. 19. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!