Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, még mindig Novák...

Fideszesek, még mindig Novák Katalint véditek? Az egyik bicskei gyerek öngyilkos lett (nem most, hanem amikor történtek a bűncselekmények).

Figyelt kérdés

Novák Katalin egy olyan embernek adott kegyelmet, aki megpróbálta eltusolni az igazgató pedofil ügyeit! A gyerekeket győzködte, hogy ne mondjanak semmit.

Az egyik áldozat ráadásul öngyilkos lett, miután az igazgató a gondozására bízott fiúkat orális szexre kényszerítette.

[link]


febr. 8. 20:43
A kérdező szavazást indított:
Fideszes vagyok és még mindig Novák Katalin oldalán állok. Nem pedofilt mentett fel, ez nem nagy ügy.
Fideszes vagyok, de ez már nekem is sok. Öngyilkos lett egy gyerek! A kegyelmet kapó ember semmiben se különbözik a pedofiltol.
12 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Nem vagyok Fideszes. Remélem hogy hamarosan eltűnik ez az utolsó disznó söpredék banda
febr. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
18%
Én nem védem eddig se, szerintem hibát követett el. De a lényeg az alkotmánymódosítás, nem ez az egyedi ügy. Fő, hogy a jövőben ez ne ismétlődhessen meg.
febr. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%

Azért is érdekes a kérdés, mert ha le is vakarjuk a pedofíliát az esetről, továbbra is ott tartunk, hogy kiskorú gyerekek sérelmére követett el bűncselekményt (hogy jogilag pontos legyek), iskolai igazgatóhelyettesként és tudtommal iskola pszichológusként. Nem lett volna jobb ember, akinek meg lehetett volna kegyelmezni? Mondjuk egy olyan, aki nem kisgyerekek ellen követett el bűncselekményt? Vagy csak akkor rossz dolog gyerekek ellen cselekedni, ha az szexuális töltetű? Akárhogy csűrjük, csavarjuk, nem jön ki belőle semmi erkölcsileg tartható álláspont, ami a kegyelmet indokolná.

És nyilván az sem segíti a fideszeseket, hogy Novák Katalin sem indokolta meg a döntését, csak elhesegette a választ azzal, hogy nem is kell neki. A fideszesek nem kíváncsiak az indoklásra? Miért nem?

Ezekből a kérdésekből is látszik, hogy milyen sok szinten és dimenzióban védhetetlen ez az eset.

febr. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
2: az alkotmánymódosítás csak a pedofilokra vonatkozik, nem az őket védőke.
febr. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%

Az alkotmány módosítás csak buta Fideszes terelés.

A pedofil támogatót novák, Varga és a kormány engedte ki.

Nem pedig a jogszabályok.


Ui

Ez a kiengedni is érdekes, mert a pali 1 napot se töltött börtönben.

Ilyen súlyú bűncselekmény után háziőrízetben bokajeladóval volt otthon.

Ezt is ki kell vizsgálni, hogy milyen bíró és mi okból engedélyezte ezt.

febr. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%
Ez az igazgatóhelyettes is "határon túli", vagyis a CSAU nevelt belőle ilyen "pedagógust"! Erdélyi, ha jobban tetszik, de ezek mind idejöttek és elfoglaltak mindent, mint a Demeter, a Vidnyánszky vagy valamikor a Szücs, aki olyan nagyszerű beszédet mondott némi pálinka után, hogy egy szót sem értett belőle senki! MINDEN karrierista idejött, mint ez is. És természetesen fideszes, a "mi kutyánk kölyke"...
febr. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azért az ügyhöz hozzá kell tenni, hogy bíróság enegdélyezte a személynek, hogy elhagyhassa a börtönt. Amikor a kegyelmet megkapta már otthon tartózkodott, annyi, hogy nyomkövető volt rajta. Persze ettől nem feltételnül lesz jogos a kegyelem, de azért az mindenképpen fontos szempont, hogy az illető már a kegyelem időpontjában se volt börtönben. Igaz, hogy nyomkövető volt rajta, de szerintem annak inkább olyan bűnözőknél van jelentősége szabadulás esetén, akik közvetlenül veszélyesek lehetnek a társadalomra. (tehát fizikai erőszaktevők, meg pl a ténylegesne pedofilok)
febr. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 kihúzom a méregfogad ***** válasza:
Annál rosszabb, hogy egy fideszes pedofil bujtatónak börtönbe se kell lennie!!! Nagyobb botrány, mint ha börtönből engedték volna ki!!! 🤮🤮🤮
febr. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
9%

8

Tényleg?

Ha olyan nagy botrány, akkor miért egy fideszenek kellett elmondania?


szánalom vagy!

febr. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!