Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért adományozott 2016-ban...

Miért adományozott 2016-ban kitüntetést dr. Orbán Viktor Mihály úr a bicskei pedofil igazgatónak az alábbi indoklással?

Figyelt kérdés
"A hátrányos helyzetű gyermekek nevelése és önálló életre való felkészítése iránti példaadó elhivatottsággal végzett munkája elismeréseként."
febr. 10. 08:22
 1/7 anonim ***** válasza:
23%
Mert akkor még nem tudta, ...
febr. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Már 2011-ben indult ellene nyomozás, de akkor azt lezárták, talán már eltusolták. Egy kétharmados miniszterelnök úr nem tudott erről?
febr. 10. 08:27
 3/7 anonim ***** válasza:
92%

Mindenkinek, aki most Novák lemondását követelei -saját magamnak is-:

képzeljük el közösen, hogy, mi lesz az után, ha ez a nő lemond. Orbán tesz a helyére egy ugyanilyen aláirógépet. Jöhet helyette Kövér Laca, Tóth Gabi, Győzike, akárki, semmilyen entitása sem lesz, mint, ahogy ennek a nőnek sincs se a múltjában, se a jelenében, mint, ahogy az elődeinek sem volt. Áder is mindent aláirt, amit elétoltak, ő is mindent aláirt, amit elétoltak, az utódja is mindent alá fog irni, amit elétolnak. Azt kell leváltani és lemondatni, aki ezt a mindent a mindenkori köztársasági elnök elé tól.

Orbánnak kell mennie és a NERnek.

febr. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Fsms ***** válasza:
61%
Mert szülei a Fideszt segítik Erdélyben kellenek a szavazatok.
febr. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
27%

#3 Ezt megpróbáltátok már Schmitt Pálnál is, akkor sem jött be. Miért hiszed hogy itt is úgy működik minden mint a hülye amerikai választóknál, hogy kreáltok egy botrányt, felhabosítjátok és azzal lehet buktatni a kormányt?

Orbán már lépett és kirúgta alólatok a támaszt az alkotmánymódosítással.

Csak még ti nem vettétek észre, hogy egy csapdába vittétek bele magatokat, mert most az egész ország áll a fiatalok védelmének oldalán - ti meg eddig pont a másik oldalon hangoskodtatok. Most vagy beálltok Orbánék mögé és ezentúl támogatjátok a gyerekvédelmi törvényt, szembe mentek az lmbtq mozgalmi törekvésekkel, vagy ott találjátok magatokat mindenkivel szemben az általatok most annyira hangosan rossznak beállított oldalon.

Mindig ezt csináljátok. Azt hiszitek na ettől majd bukik a zorbán, aztán kiderül, hogy magatok alatt vágtátok a fát ezerrel. Ismét és ismét és ismét.

febr. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
60%

5, egy darab válaszolónak irtál kommentet, én nem vagyok többesszám.

A saját véleményem irtam le, nem a "miénket" vagy nem "másokét", hanem az én saját véleményem. És én nem próbáltam semmit se Schmitt Pálnál.

febr. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
17%
2: Majd szerinted egy miniszterelnök az ország összes nyomozásáról tud, mi?
febr. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!