Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon minden un....

Magyarországon minden un. jobboldali, akit bűncselekményért elítéltek, ártatlan, és koncepciós per áldozata?

Figyelt kérdés
A gyerekeket nagyon szerető K. Endre bácsi egy hosszú, de zavaros levelet tett közzé, hogy ártatlan. Budaházy Gyuri is az, ő maga mondta. Ahogy a másik Gyuri is, a Simonka, és lehetne még sorolni, Völner Pál, stb. Vagy lehet, hogy csak ilyen gyenge jellemű mind, hogy képtelenek szembesülni önmagukkal és önnön tetteikkel?
febr. 10. 13:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Niylván. Ők a szent keresztény konzervatívok akik még a "gyermekvédelmi" törvényt is egy homárral íratták meg. Ezeknek minden szent amelyből hasznot húzhatnak.
febr. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
És ahogy a fejesek úgy a közjószágok is. Most is már nagyban mosdatták a Katikák mikor a félisten közbe szólt hogy no-no.
febr. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

"Magyarországon minden un. jobboldali, akit bűncselekményért elítéltek, ártatlan, és koncepciós per áldozata?"

Teljesen rosszul használod a vesszőket. Annyira, hogy az már félreérthetővé teszi a kérdésedet.

febr. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"A gyerekeket nagyon szerető K. Endre bácsi egy hosszú, de zavaros levelet tett közzé, hogy ártatlan."


Ezt valahol el lehet olvasni?

febr. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Közben megtaláltam: [link]
febr. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
56%

3, A világon semmi gond nincs a kérdező vesszőivel, de tudod mit, írd már le nekem (magyar szakon végeztem), hogy miben változik meg a kérdés értelme vesszők elhagyásával vagy áthelyezésével?


Van annak egy bája, mikor a fideszesek már csak a vesszőkbe tudnak belekötni, a tartalomba nem.

febr. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A vadhajtások leszedte:

[link]

febr. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Magyarországon minden un. (sic) jobboldali, akit bűncselekményért elítéltek, ártatlan, és koncepciós per áldozata?

Mit állítok? Nem tudom, odáig nem is jut el a mondat, csak az alany van kifejtve hosszan, hogy: Kicsoda? Minden ún. jobboldali, akit bűncselekményért elítéltek, és aki ártatlan, és koncepciós per áldozata.


Magyarországon minden ún. jobboldali, akit bűncselekményért elítéltek ártatlan, és koncepciós per áldozata?

Mit állítok? Ártatlan, és koncepciós per áldozata. Kicsoda? Minden ún. jobboldali, akit bűncselekményért elítéltek.

febr. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez egy kérdő mondat, nincs állítás, kérdés van. Nekem is volt egy kérdésem, hol vannak rossz helyen a vesszők, és hová kellett volna tenni őket?
febr. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!