Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Végre azt érzem, hogy Magyaror...

Végre azt érzem, hogy Magyarországon vagyok és összetartunk, nektek mi volt az első gondolatotok a lemondás után?

Figyelt kérdés

Itt egy egész ország állt össze, akkora botrány lett, mint a szemkilövetés, ha nem nagyobb.


Végre azt érzem, hogy fideszes-nem fideszes összetartott, és ez rettenetesen kellett már!

Szerintem ez csak azt bizonyítja, hogy a magyarok mindig magyarok maradnak, jobb oldalt és baloldalt is.



febr. 10. 18:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!

Bár igazad lenne!

Ha nem egy ilyen izgága, hatalommániás megosztó idióta vezetné az országunkat, akkor az összefogás erejével pár éven belül ismét előkelő helyen lehetnénk Európában!

Jelenleg (még) nem sok esélyt látok erre.

febr. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Foglalkozásomnak köszönhetően rengeteg embert ismerek és sok cégvezetőt az ország minden részéről. Egyiket sem hallottam hogy kormanypárti sőt! Nagyon rossz a véleményük. Az értelmes gondolkodású emberek reform gondolkodásúak és elegük van a kormányzásból. Ha meg megjátszák közülük hogy utalják a kormányt mindenestől azzal is baj van mert nyílvánosan nem állnak már ki mellette. Vállalhatatlan a politikájuk. Rengeteg családot embert lehetetlenítettek el a javukat szem előtt tartva.

Erre azt mondom rés a pajzson és vannak más dolgok a mélyben amelyek kitörni látszanak és dobtak egy kis csontot a közvéleménynek. Nem kell sajnálni Orbán "tollát" meg a Schadl fajtákat védő igazságügyi volt minisztert. Irtó nagy károkat okoztak hosszú távon a magyar nemzetnek. Sajnos még utódjaik fognak is. Egyik sem tud elszámolni a vagyonával mindenki vagyonos lett (nincs egálban a fizetésükkel) a 14 év alatt. Egyszerűen halálra ítélték a magyart. Az én korosztályom potyog mint a légy mert egyszerűen a családjuk mellett nem tudnak keresni az egészségükre a vacak magyar bérből. Aki meg bír feketén maszekol. Próbál szintet tartani. Hulljon a férgese.

febr. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Bár csak Orbán mondott volna le.. Novák csak egy beáldozott ember volt.
febr. 12. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!