Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok Varga Judit volt...

Mit szóltok Varga Judit volt férjének friss nyilatkozatához? Fognak hullani a csontvázak a szekrényből?

Figyelt kérdés

[link]

Most légyszi ne azt nézzétek hogy telex, ők csak lehozták, ott van a cikkben az eredeti Facebook poszt linkje, azt olvassátok el. Arról érdekelne a véleményetek, lesz végre csontvázhullás a szekrényből?

Mit gondoltok, ez csak színjáték és menteni próbálják Varga Juditot (meg Novák Katalint is ugye), vagy tényleg lehetséges hogy nem is ők voltak itt a "főgonoszok"?



febr. 10. 22:11
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Igen, ha megfordítod, annak sincs semmi értelme! Én nem is állítottam, hogy van!


1. És miért adott be? Hát miért nem intézték ezt úgy, hogy ne derüljön ki?

Tényleg, úgy egyébként, ha mindent Orbán ural, egyáltalán mi szükség volt erre az egészre? Minek a kegyelem, mikor amúgy is csak háziőrizetben volt?


Én nem tudom a válaszokat. Te sem! Kettőnk között annyi a különbség, hogy te nem is keresed, hanem ilyen nettó hülyeségeket találsz ki... honnan a bánatból lenne fogalmad arról, hogy mi történt? Te gondolod Orbánról, hogy Ő legokosabbnak véli magát, miközben te vagy az, aki a logika császára és két perc alatt felplankolta az ügyet? :D Ha igazad van, hogy ezt gondolja magáról, akkor viszont kezet rázhattok.

Szerintem fejezzük be ezt a beszélgetést, mert ennek nincs értelme!

febr. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
69%

11 Megsemmisültél? :D Tudod, amikor a rabló sorozatosan ne bukik le, egyre bátrabb, egyre figyelmetlenebb, általában ez okozza a vesztüket.


Amiket írtam, logikus következtetések. Biztos, hogy K. Endre nen egy akárki volt mert le se tojták volna. Azt viszont tudjuk, hogy orbán öccsével kapcsolatban volt.


Tudod, ha azt mondja valaki, sárga, hápog, tud úszni és tollas, nem okoskodás azt mondani, hogy kacsa lehet.


A sokk számlájára írom, hiszen egy nap vesztetted el a köztársasági elnököd, votl igazságügy minisztered és minden gyanú szerint legfőbb istened, orbán itt a sáros. Nem lehet könnyű na...

febr. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
1, Oké; 2, Nem.
febr. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Úgy látszik, az ellenzéki oldal is hozzászokott a pofonokhoz és nem hajlandó elhinni, hogy orbán eltakarodhat. Minden ellenzéki szerint marad orbán.


Hát gratula hozzá. Ááááá, mi már úgy se nyerhetünk. Így nem is. Barmok

febr. 11. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

#12 Ja, pont olyanok ezek, mint akik figyelmetlenek! :D Pont úgy néznek ki.

Mert ki a tököm Kónya Endre? Egy igazgatóhelyettes, Orbán Győző ismerőse, ismerősi és kollegiális viszony kevés ahhoz, hogy valakit mosdass. Köztársasági elnöki pozíció ehhez kevés volt, hagyta menni a levesbe, de egy haveri viszony viszont már elég volt hozzá? :D Én úgy gondolom, hogy minimum Mészáros Lőrincnek kell lenni ahhoz, hogy bevédjenek.

Gyenge, harmatgyenge a magyarázatod. Szerintem alapvetően ott csúszik el a kommunikáció közöttünk, hogy te azt feltételezed rólam, hogy egy percig is akarom mosdatni őket ebből az ügyből, pedig a legkevésbé sem, viszont ezért, mert így gondolod, támadó állást veszel fel velem szemben. Én csak azt a hülyeséget nem vagyok hajlandó benyalni, hogy egy haverért ilyet vállalna az, aki mindig, minden eshetőséggel számol. Számomra 1 fokkal hihetőbb az, hogy ebben a mindenki ismer mindenkit közegben, amiben Kónya is benne volt, ez a közösség összezár és Novákot sikerült félrevezetniük vagy akár nyomást gyakorolni rá. Nem ritka eset egyébként a kegyelmi kérelem, évente 5-600 kérelmet nyújtanak be, én előbb tudom elképzelni azt, hogy Novák b....ta el, mint hogy Orbán. Én csak azt nem tudom feltételezni, hogy Orbán ilyet vállalt volna egy haveri viszony miatt. Ez kizárt! Ennél sokkal hidegvérűbb ember és egyébként nem is értem azt, hogy aki róla nincs jó véleménnyel, miért ne hinné el azt, hogy lazán hagy "pácban" egy havert. Ezzel sem Orbánt akarom mosdatni, nehogy félreértsd, csak úgy gondolom ez a reális az Ő személyét ismerve, hogy nem fog haverságból ilyen ügybe belekeveredni. Nem jó érv az, hogy ez nem derült volna ki, ha.... mert azzal a "ha"-val ez a faszi mindig számol. 2002-2010-ig gyúrt erre az egészre. A jelenlegi ellenzékkel ellentétben és itt rákapcsolódnék egyébként a #14 válaszolóra, OV 2002-es bukását követően visszavonult és stratégiát épített és azóta is folyamatosan mindent előre végiggondol, és minden eshetőségre stratégiát épít, ez az ember a Fidesz számára rossz lépést nem követ el, ellenben a jelenlegi ellenzék erre nem hajlandó. Nem hajlandó arra, hogy beismerje a bukását, hogy leüljön és végigkövesse mit és hol b.....tt el, mert lezárja az ügyet annyival, hogy ebben a rendszerben Ő nem nyerhet, tehát önmagán kívül helyezi az okokat. 2002-ben Orbán Viktor biztos volt abban hogy elcsalták a választásokat, teljesen mindegy, hogy igaza van vagy sem, de nem ezen pörgött 8 évig, hogy a választásokat elcsalták, azaz nem önmagán kívül kereste bukásának okait. Azt kereste, hogy Ő hol szúrta el.


Úgy egyébként az ügyről annyit, hogy teljes mértékben elítélem ezt a tettet és k....ra felb....ta az agyamat, attól "semmisültem meg", hogy ezt a jobboldali médiában megpróbálták relativizálni, hogy most igazából ez csak bűnpártolás volt (igen, tényleg "csak" az volt, de lényeges ez?). Bayerről ne is beszéljünk, mert csak meghallom a hangját, felk....rja az agyamat, hiába értünk egyet sokszor sok mindenben, én egy légtérben nem tudnék lenni a faszival, de pl. Lentulai is relativizálta ezt a dolgot. Kérdem mi lett volna, ha ez külföldön, "A nyugaton" történt volna? Fröcsögtek volna, hogy nyugaton a libsiktől felmentést kapott egy pedofil, mert akkor így hangzott volna el. Szóval azt nem szeretem, ha valaki nem néz magába. Rossz volt hallgatni őket úgy, hogy közben a fejemben hallottam azt, mit mondtak volna, ha ez egy nyugati, baloldali vezetésű országban történt volna meg.

Rossz volt látni és hallani, hogy e mögé azonnal beállt pl. a Momentum, az a Momentum, aki a gyermekvédelmi törvényt nem fogadta el. Okádni tudnék attól, hogy olyan párt, mint az MSZP és a DK követeli Orbán lemondását, miközben 2006-ban az MSZP volt az a párt, ahol egy nagyon durva eset után nem mondott le a miniszterelnök és a DK az a párt, ahol ez az ex-miniszterelnök jelenleg púposkodik. Attól is rosszul vagyok, hogy e két párt azt követeli, hogy válasszuk meg mi, (a "nép") a köztársasági elnököt, ami önmagában egy jogos követelés lehetne a mi(!) részünkről, nem az ő részükről, akik ezt még véletlenül sem tették meg akkor, amikor hatalmon voltak, olyannyira nem, hogy ekézték a Fideszt azért, hogy saját emberüket juttatták ebbe (többedik alkalommal is), ami tök igaz csak éppen ugyanezt tették ők is 95-ben, Mádl várhatott 2000-ig. Most játsszák itt az álszentet, hogy hát válassza meg a nép... mindjárt elbőgöm magam, hogy rám tetszettek gondolni. Gondoltak volna akkor, amikor hatalmon voltak. Persze ez nekik most jó lenne, lehetne egy kampányt indítani, állíthatnák oda köztársasági elnöknek a saját emberüket, felkavarnák vele az állóvizet, mondjuk gyorsan el is kellene adni valamit vagy valami projectből kirántani pénzt a kampányra, esetleg várni lóvét rá külföldről, ismét meggyőzni őket, hogy na most van esély arra, hogy valamit tudunk csinálni, adj pénzt, majd törlesztünk, ha tudunk vele robbantani stb. Szóval, hogy jelenlegi felhozatalban kb. mindenki hiteltelen, max. úgy lehet szelektálni, hogy egy-egy ügyben épp ki a hiteltelen és ki a kivétel, de a summája az ennek, hogy mindenki az, és hogy ezek közül válogathatunk és még válogatunk is.

Az ellenzék a balf....k balf....a, ha nem értelmezné úgy az ellenzéket, hogy az az, aki mindig mindenben ellenkezik, akkor ha megszavazta volna a gyermekvédelmi törvényt, úgy, hogy még esetleg azon szigorított volna, nyújtott volna be javaslatot abba, most ezzel nagyon nagyot durranthatott volna, csak hát ezt is elb.....ta, ahogy kb. mindent, mert mindent feláldoz ezért, hogy Ő mindenben ellenkezzen, hisz sosem tudhatja, hogy miben találhat fogást a Fideszen. Ez egy rossz stratégia, de kockázatoktól mentes, egy kiváló stratégia arra, hogy úgy nagyjából tudd tartani a pozíciód.

febr. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
52%

15 Bocsi, felületesen átfutottam ezt a szófosást de az is kár volt.


Tehát te tudod, mennyire volt beágyazva orbánékhoz K. Endre? :D


Milyen gyermekvédelmi törvény? Kitől védték ezek a gyerekeket? Az ovi előtt bujkáló genderelmélet oktatóktól? Istenem, volt aki ezt tényleg elhitte? Az egész EU-ban nem lehet gyerekeknek szexualitást bemutatni, MO-n is 18év a korhatára a felvilágosításnak, akkor mitől is védett ez a törvény?? :DDDD A homoszexualitást keverte a pedofilia mellé azért akadt ki rajta az egész EU.


NEEEE próbálj kihátrálni a fidesz mögül, lumpenproli, már elővetted az ellenzéki ruhádat, ha a fidesz bukna??

Vérfideszes vagy te nem kétség.


Volt egy baromi tehetséges európai festmény hamisító. Egy kirobbanó tehetség, aki bármelyik volt festő stílusában tudott festeni. Festett is, olyan anyagokkal és minőségben, hogy amikor felbukkantak, mind eredetinek minősítették a műveit, ez ment hosszú évekig.

Min bukott le? Elfogyott a fehér festéke és lusta volt olyanért elmenni, ami abban a korban volt erre olyat használt otthon, amiben egy alkotó csak később került feltalálásra.

Ezen bukott le, elhitte, hogy ő már nem bukhat le.

Ez teljesen normális emberi viselkedés.

febr. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

[tegnap 23:04]: "Úgy gondolod, hogy Orbán Viktor utasította Novák Katalint, hogy mentse fel a haverját."

- Bármiben lefogadnám, hogy pontosan ez történt, azt leszámítva, hogy valószínűleg nem az ő haverja, hanem valamelyik rokonának a haverja.


"Tehát képes volt Orbán Viktor a haverja miatt ekkora szarviharba kavarodni, hogy (...)"

- Természetesen nem akart érte sz.rviharba kavarodni, azt hitte, simán elcsúszik a dolog a sok kegyelmi ügy között. Egyébként majdnem be is jött neki, a fickó tavaly, a pápalátogatáskor kapott kegyelmet. A kutya se foglalkozott vele mostanáig. Jó kérdés, hogyan jutott el a sajtóhoz az ügy (sose fogjuk megtudni sajnos). Ugyanis a köztársasági elnöki kegyelmeket alapesetben nem verik nagydobra, alapvetően úgy áll mindenki hozzá, hogy ez a kegyelmet kapó ember dolga. Budaházy csinált magának egy show-t tavaly, lóháton hagyta el a börtönt, és odacsődítették hozzá a sajtót. K. Endre ennél diszkrétebben intézte, szerintem az ügyben eljáró bírókon, hivatalnokokon kívül nem tudott erről senki.


"(...) 1. elveszti Novák Katalint mint köztársasági elnököt és elveszti Varga Juditot is, (...)"

- Nyilván egyiket se adta volna oda egy K. Endréért. De a helyzet fordított volt: azt hitte K. Endrét mindenféle következmények nélkül el lehet engedni. Egyébként, mint írtam, majdnem be is jött neki.


"(...) 2. labdához engedi ezzel az ellenzéket, tud tűntetni, tudja követelni eztán, hogy most má' akkor az Orbán is mondjon le (...)"

- Nyilván nem akarta labdához engedni az ellenzéket se, de ezzel is az van, hogy nem kalkulált a nyilvánosságra kerüléssel.


"(...) 3. országos botrány van ebből és elhiheted a kormánypártiak zöme is fel van háborodva ezen az ügyön, simán lehet ezt addig görgetni, hogy emiatt bukják a 2/3-ot 2 év múlva (...)"

- Ez nem valós veszély, annyira nem nagy ügy ez, hogy két évig tudják görgetni.


"(...) de addig lazán lehet, hogy az EP választáson, az önk. választáson ez meglátszik."

- Igen, ezzel egyetértek. Valószínűleg emiatt áldozta be két ilyen minőségű emberét. Ugyanis azt vegyük észre: itt két magas minőségű politikusról van szó, műveltek, nyelveket beszélnek, jó kiállásúak, jó külföldi elfogadottságuk van (nyugaton is!). Ők már a Fidesz új generációjához tartoznak, és kétségkívül a legtehetségesebbek között vannak. Az ügy előtt én mindkettejükre úgy gondoltam, mint akik az orbáni politikusgeneráció kiöregedése után a magyar politika vezető alakítói között lesznek. Novákból még azt is kinéztem, hogy ő lesz a következő vezér, Vargára azért nem gondoltam így, de nyilvánvalóan ő is nagyon tehetséges politikus. Ráadásul a hűségük megkérdőjelezhetetlen, megbízhatóak, Orbán nyilván foggal-körömmel ragaszkodna hozzájuk. Most az ügy nagyon rosszkor pattant ki, és Orbán azt találta legjobb kármentésnek, hogy még őket is feláldozza. Majd elválik, bejön-e neki, Orbánnak elég sok minden bejött az utóbbi 15 évben, nagyon érzi-érti, mire rezonál a magyar választó. Sokkal jobban, mint én. Vagy bárki más ebben az országban.


"Tehát ezt mind vállalta Orbán Viktor, az EP választás és az önkormányzati választások évében egy haverért? Ezt tényleg komolyan gondolod?"

- Hát, ugye, nem most húzta ezt meg a haverért. És nem is kalkulált vele, hogy ez ki fog bukni.


"Egyébként nem úgy van, hogy a kezükben van a bíróság? Akkor meg miért lenne OV rászorulva Novák kegyelmére? Megmondja a bírónak, hogy felfüggesztettben álljunk meg, aztán úgy is lesz."

- A bíróság még úgy-ahogy független. Nagyon komoly nyomás alatt állnak, de ott még nem tud minden döntést előírni Orbán.


"Azonban hogy ez sem a Fidesznek, pláne nem Nováknak nem hiányzott, az egyszer biztos (...)"

- Nyilván nem.


"(...) szóval nincs olyan haver a világon, akiért ezt vállalod."

- Nem tudták, hogy ez lesz. Sima ügynek tűnt. Aztán homokszem került a gépezetbe.

febr. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
48%

"- Ez nem valós veszély, annyira nem nagy ügy ez, hogy két évig tudják görgetni."


A fidesz 4 évig görgette az öszödi beszéd ügyet. Már miért ne lehetne. Egyébként is ha megérzik az emberek a támogatás csökkenését az öngerjesztő folyamat.

febr. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

[ma 09:24]: "Én csak azt a hülyeséget nem vagyok hajlandó benyalni, hogy egy haverért ilyet vállalna az, aki mindig, minden eshetőséggel számol."


"(...) OV 2002-es bukását követően visszavonult és stratégiát épített és azóta is folyamatosan mindent előre végiggondol, és minden eshetőségre stratégiát épít, ez az ember a Fidesz számára rossz lépést nem követ el (...)"


- Nyilván nem számol mindig minden eshetőséggel, és nem gondol végig mindent. Az nem kérdés számomra sem, hogy az elmúlt húsz év legjobb politikusáról beszélünk (nem értékítélet értelemben gondolom, kifejezetten a kalkulálás, az előrelátás, a ravaszság tekintetében), de minden eshetőséggel nem lehet számolni, mindent végiggondolni. Az elvileg is képtelenség. Továbbá ahogyan a pályája csúcsán versenyző Schumacher is csúszott ki olykor a pályáról, úgy Orbán is hibázik időnként.


És hogy miért vállalta be ezt egy haverért? Mert a dolog annyira sima ügynek tűnt. A nyilvánosságban a franc se foglalkozik kegyelmi ügyekkel, miből állt az öcsi (ha mindegy igaz, az öccsének valami csókosáról van szó) egy haverját kimenteni? Engem tavaly az öcsém egy barátja a kórházban beutaló nélkül megvizsgált. Az ember a családtagjának elintéz dolgokat, segít kihasználni a rendszerhibákat. Jelentéktelen ügynek tűnt.


És még egyszer: majdnem egy évig ki se bukott. Majdnem bejött. Hogy a jelentéktelen ügy jelentéktelen is maradt. Mert ezekkel a dolgokkal tényleg a franc se foglalkozik. Aztán valahogy banánhéj lett belőle.

febr. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=8cJulnczg2E

Remélem, bár ezek már nem is csontvázak, hanem konkrét temetők:D

febr. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!