Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz-közeli média miért...

A Fidesz-közeli média miért hazudik ennyit? Hazugságot állít a Mandiner és a Szent Korona Rádió

Figyelt kérdés
[link]

febr. 5. 07:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%

Ha Bayer Zsolt is tudatosan hazudhat, akkor más miért ne?

Az égvilágon semmi következménye sincs, ha kiderül, max egy sajtóper keretein belül a te pénzedből kifizetnek egy valag pénzt és másnap ugyanúgy folytatják.

febr. 5. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
18%
Mindegyik hazudik,a balos is.
febr. 5. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%
2, én nem tudom, hogy ki az a balos, aki hazudik, azt viszont tudom, hogy a KESMA-hoz tartozó médiumok, magyar sajtótörténelmi rekord mennyiségű vesztett sajtóperrel rendelkeznek. Ezt, egyik más média sem mondhatja el magáról.
febr. 5. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ám itt akik éltek már 2010 előtt is. Mondhatnám úgy is, hogy nem veled kezdődött a történelem.
febr. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
16%
3 Nem tudod ki az a balos aki hazduik? Nem sokat olvasol azt gondolom. Vagy csak nettó korlátolt vagy.
febr. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
63%
5 és én ezt büszkén vállalom is. Fogalmam sincs, hogy ki az a balos, aki hazudik. Viszont azt tudom, hogy én egy darab vesztett sajtóperrel sem rendelkezek, még a KESMA termékek ezt nem mondhatják el magukról.
febr. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
16%

6 Pedig gondolom rengeteg cikket publikálsz:)) Gondolom doktori címmel sem rendelkezel, űrkutatói gyakorlattal sem, qvantumfizikai elméleteidről is szerény lenne a vita kerete.


De olvasva úgy kb. 2 általánossal biztos büszkén rendelkezel.

febr. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
55%
6, vagy csak arról nem olvastál soha...gondolom nem is feltételezed, hogy hazudhatnak....hát persze.
febr. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
44%

Sajtóperek 2021

444 : 10

24.hu: 8

Telex: 7

hvg: 4

RTL: 2

Fidesz közmédia : 5


Sajtóperek 2022

444: 9

Telex: 5

HVG: 3

24.hu: 3

Átlátszó: 1

Fidesz Közmédia: 0


Szándékosan a lista nem teljes, és nincs benne az origo és társai, arra akarom felhívni a figyelmet, hogy ha a perek a mérvadók, akkor az egyik leghitelesebb hírforrás az MTVA lenne. Egyébként ők csinálják jól, a híradói nyugatról átvett hírek (nyugati korrupció, válság, migráns gyermek elleni gangbang, terrorizmus...), a másik fele pedig saját politikai elemzésből áll, véleményt meg nem tudsz perelni.

febr. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

8, olyan sajtóterméket nem olvasok, ami nem regisztrált az NMHH alatt, mint média.

7, nem tudom, hogy számit-e, de kommunikációs szakon, újságirást tanultam és

mivel a gyakorlat része volt, 2 magazinnál publikáltam is a főiskolán, az viszont igaz, hogy jelenleg nem gyakorlom az újságirást, de a munkám része a kommunikáció és volt, hogy médiakommunikációval is foglalkoznom kellett.

febr. 5. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!