Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ebből mikor lesz elege a...

Ebből mikor lesz elege a népnek? Mikor lesznek a pedofil-ügyhoz hasonló tüntetések a rejtélyes halálesetek miatt?

Figyelt kérdés

már jó ideje kb hetente van egy ilyen.

"a rendőrautóban meghalt"

"a rendőrségi intézkedés kzben meghalt"

stb stb.


az az egy izsáki eset kibukott, de az csak mert ki akarták buktatni, másképp simán eltussolták volna, de szóval és a többi ???


De álljunk már meg, ezt mindenki meg is kajálja?


[link]



febr. 12. 13:08
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Ezekkel az esetekkel kapcsolatban nehezebb ügyet kihozni, mert egyrészt el lehet őket könyvelni elszigetelt eseteknek, másrészt pedig a legtöbb esetben valamilyen bűnözővel kellene empatizálni és sokan nincsenek olyan érzelmi intelligencia szintjén, hogy el tudjanak ettől vonatkoztatni, mégha egyértelműen hibázott/csalt/bűnözött a rendőrtiszt is.
febr. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
Ennek a népnek úgy nézem már sohasem lesz elege. Csak nyel mint a torkosborz és megszavaz rosszabbnál rosszabb kormányokat. Kölcsey is megírta: "..s jövendőt..."
febr. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1

ezt szépen megfogalmaztad. igen, az érzelmi bár szerintem az érztelmi IQ is ide tartozik, hogy tudjunk globálisan gondolkodni.

Teljesen mindegy, hogy bűnöző (másrészt az ítéletig ilyet se lehet kijelenteni), az még senkit nem hatalmaz fel arra, hogy hivatali minőségében bántalmazzon, azaz igen súlyos bűncselekményt kövessen el.

febr. 12. 14:27
 4/9 anonim ***** válasza:

“ hivatali minőségében bántalmazzon, azaz igen súlyos bűncselekményt kövessen el.”


Erre van is bármilyen létező bizonyíték?

Én elolvastam a cikket, de annyit látok, hogy egy ember őrjöng, kés van nála. A rendőrök felszólítják, aminek nem tesz eleget. Előveszik a fegyverüket, amire leteszi a kést, megbilincselik.


Állapotra való tekintettel mentőt hívnak neki. Észlelik, hogy rosszul lesz, megáll a keringése. Leveszik a bilincset és megkezdik az újra élesztést.


Hol van szó itt bántalmazásról?


“ már jó ideje kb hetente van egy ilyen.”


Jó ideje hetente van ilyen? Február 14. Van. Az évben eltelt már 6 hét. Tudsz 6 esetet hozni, hogy heti szinten van ilyen? Megfelezem, tudsz hozni 3 esetet ebben az évben, hogy meghalt rendőri intézkedés közben?


Szomorú, hogy elhunyt és nyugodjon békében. De semmilyen körülmény nem utal arra, hogy a rendőrök szándékosan megölték. Egy ilyen adrenalinnal teli szituban, nyilván könnyű szívrohamot, agyvérzést, stb stb kapni.


Mai világba mindenki azonnal videózza a rendőrt. Ott kint a rendőrök a szemtanúk előtt intézkednek és senki nem videozta volna le, ha szándékosan megölik az embert?

febr. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

nagyon naiv vagy ...

de a dolog lényeger éppen abban áll, hogy nem igen létezhet bizonyíték (kocsiban vagy a rendőrségen agyonverés a leggyakoribb).


na meg kicsit fura a logikád.

tehát "rosszul lett" és mentőt hívtak. értem.

de azt kihagytad, mitől lett rosszul?

febr. 14. 10:56
 6/9 anonim ***** válasza:

1. Alapból nem igazán éri meg válaszolnom, hiszen a kérdéseimre egyáltalán nem válaszoltál, csak kitértél. Igy egyáltalán hogy lehet vitázni?


2.

“ kocsiban vagy a rendőrségen agyonverés a leggyakoribb”


Utána kerestem. Utóbbi években Csak olyan cikkeket találtam, ahol a rendőri intézkedés közben elhunyt ember közterületen, nyilvános helyen volt.

Gondolom van erre ellenpélda, de a kijelentés miszerint ez leggyakrabban rendőrségi épületben vagy kocsiban történik máris nem állja meg a helyét, hiszen pont ellenkezője igaz.


3. “ tehát "rosszul lett" és mentőt hívtak. értem.”


Picit olvasd el jobban amit irok. Állapotra való tekintettel mentőt hívtak. Egy őrjöngő emberhez mentő kell, hogy leszedálják. Ezután lett rosszul, majd mikor leállt a keringése levették a bilincset és próbálták újra éleszteni.


Te logikád szerint az emberhez mentőt hivtak, majd gyorsan megölték.


“ de azt kihagytad, mitől lett rosszul?”

Nyilván nem tudom, nem én vizsgálom. Viszont azért tippelnék, attól a szertől lett rosszul, amelyik miatt mezítláb a 10 fokban a társasházban őrjöngőtt, majd csak a fegyverek miatt tette le a kést.


Én inkább azt a szert okolnám, mintsem a rendőröket akik megfékezték.

febr. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

"Utána kerestem. Utóbbi években Csak olyan cikkeket találtam, ahol a rendőri intézkedés közben elhunyt ember közterületen, nyilvános helyen volt."


de ne viccelj már velem, hát komolyan gondolod, hogy ezeket nyilvánosságra hozzák? a frászt ... ezer módon szokták eltüntetni az ilyen eseteket, de akkor olvass olyan cikket is, amelyben az van, hogy a hozzátartozókat nem engedték be a patológiára megnézni az elhunytat, majd mire kiharcolták maguknak, addigra "jaj véletlenül már elhamvasztották".

(igen, voltam a köreikben, azért tudok ilyeneket írni. de te se gondolhatod komolyan, hogy még KSH-statisztikai adat is lesz ebből. az írásodból az jön le -és ez nagyon jó alapból-, hogy bízol, hogy szerinted a világ tisztán működik, de sajnos főleg a magyar valóság kicsit más. pont ezért nem lesznek nyilvánosak soha az ilyen adatok. az emberek zöme simán megeszi, hogy "infarktust kapott kihallgatás közben", de én kicsit másképp vélekedek, mert sajnos van/volt rálátásom.)

febr. 14. 11:56
 8/9 anonim ***** válasza:

“ komolyan gondolod, hogy ezeket nyilvánosságra hozzák? a frászt ... ezer módon szokták eltüntetni


Tehát akkor, azt szeretnéd higyjem el, hogy Magyarországon ezer számra halnak meg emberek a Rendőrkapitányságokon, rendőr autókban, és ebből senki nem csinál ügyet. Nem keresnek tömegesen médiákat, hogy hozzátartozójuk meghalt a rendőrségen.


Nem, szerintem nem működik sem Magyarország sem a világ tisztán. Biztos, hogy volt már példa arra amit állítasz, ezt senki se firtatja. Itt azzal van a gond, hogy állításod szerint ezernyi ilyen eset van, heti rendszerességgel halnak meg emberek, miközben ez senkinek nem tűnik fel.


Mellette érdekes logikai bukfenc, hogy állításod szerint minden héten van egy hír, most pedig azt mondod ezeket nem hozzák nyilvánosságra.


Az általad példaként hozott cikk pedig megint nem jó arra, amit mondani akarsz. Hiszen egy szer hatása alatt őrjöngő késes emberrel szemben intézkedtek, akinek azonnal mentőt kértek, még rosszullét előtt. Elég logikátlan ezek után bántalmazni, hiszen mindenkepp dokumentálva lenne az ember állapota. Az általad hozott példa pont ellentéte az általad problémaként említett dolgoknak.


Szerintem le is zárhatjuk ezt. Nincs miről vitatkozni. Te állítod hogy X és ezt fogadjuk el minden létező érv, bizonyíték nélkül.


Állíthatom én, hogy láttam tegnap egy ufót. Innentől min lehet vitázni? Én azt mondom, hogy ez így van és fogadd el mert láttam. Innentől nem lehet ezen érdemben vitázni.


Nyilván, valószínűleg engem támaszt alá, hogy a népnek nincs elege ebből, mert egyáltalán nem jellemző eset. Ismételni tudom magam. Ha emberek szerettei, hozzátartozói tömegesen halnának meg Európa közepén a rendőrségen, akkor lenne felháborodás.

febr. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

“ akkor olvass olyan cikket is, amelyben az van, hogy a hozzátartozókat nem engedték be a patológiára megnézni az elhunytat, majd mire kiharcolták maguknak, addigra "jaj véletlenül már elhamvasztották" “


Ilyen cikket tudsz linkelni?

febr. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!