Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az öszödi beszéd még mindig...

Árokpart kérdése:

Az öszödi beszéd még mindig ütősebb ezek szerint mint a tegnapi Magyar Péter a volt igazságügy miniszter asszony férjének nyilatkozata?

Figyelt kérdés
A társadalmunk ilyen sokat változott az elmúlt 18 évben? Kinek mi a véleménye erről?
febr. 12. 13:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos sokaknál igen.
febr. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%

Az öszödi beszédet az akkori miniszterelnök mondta el, ezt az interjút a volt igazságügy MINISZTER FÉJRE adta. Nem tudom, hogy érzitek-e a külöbséget.


De egyébként ebben az országban olyan mélyre ment minden erkölcs, hogy ebből sem lesz semmi, bármennyire is kellene. Ha Gyurcsány után égett a város, ezután az eset után, az ország ég, de most a teljes szégyentől.

febr. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%
Az öszödi beszéd akkor sem érdekelt. Szerintem inkább még pozitív is lehetett volna Gyurcsénynak, de hát a többiek szép gerinctelen módon kihátráltak, az arrogáns kommunikációjukból sütött a lenézés a nép felé, a nép sötétebb de annál hangosabb rétege meg tényleg csak hőbörögni tudott.
febr. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az a beszéd közel sem olyan ütős, ha az elejétől a végéig hallgatod meg. De miután másfél évtizede minden nap odaöklendezik az ember elé, hát van akire még most is hatással van.

A média, a kommunikáció változott óriásit. Az emberek többsége napi szinten egy híradó erejéig tájékozódik a közéleti eseményekről. Ha esetleg rádiót hallgat, akkor azokkal a híradásokkal.

Nagyon nem mindegy, hogy mit részesít előnyben az ember, mert egyik illetve másik irányba is el tud menni a félretájékozódás. Nem is egyszerű megtalálni, hogy mit érdemes olvasni, hallgatni. Én inkább az olyan műsorokat szeretem meghallgatni, amiben szakértők, jogászok, történészek különböző pártállású emberek beszélgetnek, vitáznak. Sokkal jobban megértem a történéseket. A valóságtartalmát pedig a saját tapasztalataimon tudom lemérni. Egyébként nagyon zavaró az összes olyan propaganda vagy épp ellenpropaganda, amiben évekre, évtizedekre visszafelé mutogat bárki másokra. Ez annyira óvodás és méltatlan tanult emberekhez képest.

A másik tájékozódási lehetőség pedig a külföldi híroldalak. Ha nem beszélsz jól angolul, a Google fordítót bekapcsolva is egész jól érthető fordítást kapsz. Nyilván ez is csak egy támpont, hogy mit gondolnak Európában rólunk, de ebbe legalább nem szól bele a hazai akármelyik oldal.

febr. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Az öszödi beszédet tényleg nem sokan hallgatták végig. Most rákerestem youtube-on. A találatok jelentős része m1-es ráadásul.

Legtöbbnél párezer megtekintés van, talán valami 50-60 ezer a maximum és néhány perces legtöbb.

Magyar Pétert partizánban leadott interjúja másfél órától is több. 1,8 millió megtekintésnél tart pár nap alatt. Ez azért elgondolkodtató különbség. Mennyire lehetnek tájékozottak, akik az öszödi beszédet emlegetik nap mint nap, miközben a töredékük csak annyit látott, amit összevágott az M1 híradó.

febr. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!