Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, szerintetek...

Fideszesek, szerintetek rendben van az, hogy a pártotok és a gazdáitok semmilyen szinten nem állt ki a köztársasági elnök mellett a pedóügyben?

Figyelt kérdés
Sőt a megmondó embereitek mint pl. Bayerzsóti egyenesen rászálltak Novákra, pedig a kegyelmi döntést tutira nem ő hozta meg.

febr. 12. 14:39
A kérdező szavazást indított:
Fideszes vagyok és szerintem tök oké az, hogy Orbánék jellemtelenül kihátráltak Novák mögül és hiper sebességgel megszabadultak tőle.
Fideszes vagyok és szerintem nincs rendben, hogy Novákra verik rá a balhét, mikor ő csak parancsot teljesített, de azért továbbra is rájuk szavazok.
Fideszes vagyok és nemcsak a kegyelem de a Novák kicsinálása miatt is megundorodtam a fidesztől és nem szavazok rájuk többet.
Nem vagyok fideszes és szerintem Novák és Varga is csak azt kapta amit megérdemelt ettől a maffia szervezettől.
Nem vagyok fideszes és szerintem a fidesz maga alatt vágta a fát azzal, hogy a legnormálisabb emberét így elárulta.
Nem vagyok fideszes és ez egy win-win helyzet, Novák kapja tovább a fizetését és még dolgoznia sem kell, a fidesz meg gyosan letudta a botrányt.
Egyikkel se értek egyet, de leírom a frankót.
16 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Én nem vagyok fideszes, de ez védhetetlen helyzet volt.
febr. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt az egész ügyet nem értem, itt nagyon félrement valami. Kezdve magával a kegyelemmel, hogy miért kellett, ha már alig volt hátra valami a büntetésből, és ma már amúgy is szabad ember lenne. A többi meg csak még érthetetlenebbé teszi.
febr. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
36%
Szintén nem vagyok fideszes és én mindenki más helyében egy nyomozást követelnék. Mert sok a kérdés. Ha Novák csak egy utasított aláíró volt ebben az esetben is, akkor talán azokat kellene elővenni, akik utasították, mert így ő csak egy balek. Az újabb nyomozás kideríthetné, hogy valóban bűnös volt-e K.Endre, vagy ártatlan mint ahogy a neki tulajdonított, névtelen facebook profilon megjelent írás taglalta. Ha biztosak az ártatlanságában, akkor miért nyilatkozott előbb Orbán és utána miért kellett lemondania Nováknak? Ha ártatlan volt, akkor miért nem az volt az indoklás, hogy tévesen ítélték el? Miért nem volt egyáltalán elfogadható indoklás? Miért nem szólaltak meg azok, akik intézték a kegyelmi kérvényt, amit alá kellett írnia Nováknak? Miért nem ők álltak elő? Hogy tudták ilyen könnyen dobni Novákot? Ha Novák magától a lemondás mellett döntött, akkor előtte még miért nyilatkozta, hogy alá fogja írni az Orbán által beterjesztett módosítót? Sok kérdésre kellene válasz.
febr. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
5%

1. Ne magadból indulj ki, nekem nincsenek gazdáim.

2. Sajnálom Novák Katalint, hibázott, ráadásul pechjére egy olyan ügyben, amit jó nagyra is fújt a baloldal.

3. A Fidesz frakcióvezetője elmondta, a jobboldalon az ilyen súlyos hibáknak is van/ kell legyen következménye, a baloldalon a bűnöknek sincsen.

4. Ergo a baloldalon erkölcsi szempontból sokkal nagyobb a katyvasz, köszönöm szépen, maradok a Fidesznél .

febr. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
49%
Az egész onnan indul,hogy mivel a kegyelmi esetek döntő többsége nem ismert,ìgy azt sem tudni,hogy kapott-e a rendszerváltás óta màs valaki kegyelmet hasonló ügyben. Igen az jó kérdés,hogy ha màr nem egészen egy éve volt a házi őrizetben akkor miért kapott kegyelmet,de a másik oldalról is meg lehet közelíteni a kérdést,így,hogy màr csak pàr hónapja lett volna hàziőrizettel,akkor jelentősége van,hogy félévvel előbb ez el lett engedve? Nevelési intézményben úgyse foglalkoztatják ezzel a történettel.
febr. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
3)Az nem lehet indoklás,hogy tévesen ítélték el.Ha előkerül egy újabb bizonyìték valaki àrtatlansàgàról,akkor új eljàrás indul és bìrósàg hivatalosan is felmenti,majd kap kàtpotlast az àllamtól a börtönben töltött evekert.Kegyelmet csak bűnözők kaphatnak.Én gyanítom,ha igaz a fscebookk bejegyzés és a ffelesége csatolta a korábbi igazgatók és több tanár kolléga pozitív véleményét akkor lehet,hogy több évtizedes pedagógiai munkásságára való tekintettel kapta a kegyelmet.
febr. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
5. Így van sajnos. A fidesz már eleve olyan, hogy sunyin, szándékosan titkol. Ha a borkai ügy, ha a Kaleta ügye, ha Szájer esete nem kerü nyilvánosságra, akkor úgy tennének, mintha minden rendben lenne holott kiderült, hogy ők a belső köreikben már régóta tudták ezekről az emberekről, hogy milyenek és miket csinálnak. Semmivel sem jobbak a fideszesek Gyurcsánynál, az ő esete is egy kiszivárgás volt és arról se tudnánk, ha nem derül ki. Se a fideszre, se a DK-ra nem szavaznék soha. Ezek emberei már mélyen leírták magukat. Gyanítom, emiatt a fidesz bevezeti, hogy ezentúl minden titkos legyen, ami még nem az.
febr. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

4# 1. Jól ehitted amit a gazdáid propaganda gépezete pont a hozzád hasonló félbites hívőknek bemesélt és példásan vissza is mondtad.

2. Miből gondolod azt, hogy Novák maga hozta meg a döntést a kegyelemről és nem felsőbb utasításra írta alá?

3. A fidesznél azon túl, hogy pont nem a bűnösökre húzzák rá a vizes lepedőt milyen következmények vannak még? A pedofil Kaletát is szépen kimenekítették azóta is köszöni jó van, de tényleg volt következménye a mindenféle fideszmutyinak is például a lélegeztetőgép beszerzésnek is, ja nem.

4. A baloldal 14 éve nincs hatalmon az nemtom feltünt-e? Gyurcsány egyből lemondott mikor kiderült az egyébként őszinte öszödi beszéde, bár ez engem semennyire sem hat meg mivel nem vagyok baloldali. A gazdáid Döbrögi és Tóni meg a többi maffia tag inkább másokat mondatnak le, minthogy vállalják a felelősséget.

febr. 12. 16:14
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

#4

"3. A Fidesz frakcióvezetője elmondta, a jobboldalon az ilyen súlyos hibáknak is van/ kell legyen következménye, a baloldalon a bűnöknek sincsen."

Akkor miért nem akkor volt, amikor hibázott és miért akkor lett amikor kiderült? 10 hónappal ezelőtti döntésről van szó. Vagyis nem a "hibának" van következménye, pontosabban nem tekintik hibának, hogy felmentette. Azt tekintik annak, hogy kiderült.

Vagyis erkölcsileg vállalhatatlan.


Továbbá, a beterjesztésnek keresztül kellett mennie Varga Juditon, aki Orbán alatt van, vagyis Orbánnak tudnia kellett erről és jóvá kellett hagynia. Miért is nem mond le, ha hibázott?


"4. Ergo a baloldalon erkölcsi szempontból sokkal nagyobb a katyvasz, köszönöm szépen, maradok a Fidesznél ."

Ergo nem, a baloldal nem menteget pedofil kollaboránsokat, mint a pedofidesz teszi.

febr. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem az volt, hogy K.Endre ártatlan, és bedarálták, amiért nem állt be a sorba. A pedo igazgató fidesz közeli lehetett, K.Endre ügyvédje azért lépett le arra hivatkozva hogy ez politikai ügy, bosszút akartak állni rajta.


Novákot egy másik fideszes kérhette meg, hogy adjon kegyelmet, ki tudja miért, de indokolni már nem lehetett, mert ha újra vizsgálták volna az ügyet, kiderült volna, hogy politikai megrendelésre volt, és akkor ott égetik meg magukat és sokkal többen buknak.


Így csak 2 feláldozható kirakat embert vesztettek és probléma megoldva.

febr. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!