Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A pletykák szerint a 2012...

A pletykák szerint a 2012 vagy 2016-os választási vereség után került Orbán kórházba Graz-ba?

Figyelt kérdés

A pletykát mindenki ismeri, hogy Orbán Viktort bizony pszichiátrián kezelték Graz-ban, Ausztriában. Nyilván amíg nem bizonyítja be biztosan valaki, addig pletyka marad, de ez valószínűleg több annál, majdnem tény. Állítólag még videófelvétel is készült arról, amikor teszik be a mentőautóba mert idegrángásai voltak, rohama lett. De én sosem láttam azt a videót így nem tudom megerősíteni, kétlem hogy bárki megtalálná, ha létezett is egész biztosan eltávolították az internet minden bugyrából.

A kérdés az, hogy mikor volt ez? Emlékszem hogy valamelyik választási vereség után, de melyik volt az? 2 veresége is volt, a 2012-es és a 2016-os.

(A pletykák szerint) mikor került kórházba?


febr. 12. 20:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
2002
febr. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egész rokonságom 25 éve ezen rögögött XD
febr. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hoppsz, bocsi.

2002, vagy 2006

febr. 12. 20:17
 4/8 anonim ***** válasza:
46%
Az ellenzékiek szerint minden héten ott van, a valóságban viszont sose járt ott.
febr. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
A dátumot nem tudom, nem emlékszem, de akkor nagyon sokáig el volt tűnve a közéletből. És utána kezdett el így nagyon modotosan, kiszámoltan beszélni, ahogy mostanában is.
febr. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
19%
Pajzsmirigy alulmüködéses. Szívesen...
febr. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is, mégsem rángatózom.
febr. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én túlmüködök és igen.
febr. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!