Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Novák Katalin elnöki kegyelmév...

Novák Katalin elnöki kegyelmével kiengedett pedofil nem kerül vissza a börtönbe?

Figyelt kérdés
Értem én hogy lemondtak meg minden, de nem kéne annak az embernek visszakerülnie a börtönbe?

febr. 13. 07:07
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
51%

Amúgy már akkor is házi őrizetben volt, ráadásul nem volt pedofil.

Jó lenne a tényeket is nézni!!!

febr. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
42%

11, az a baj a tényekkel, hogy azokról mindig kiderül, hogy túlélték, mégis meghalltak.

Az ember ugyanúgy bűnt követett el, mint az igazgató, visszakereshető, mit tett, gyomorforgató dolgokat.

febr. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Nekem az is pedofil aki pedofilokat véd. Nincs különbség, undorito mind
febr. 13. 08:45
 14/18 anonim ***** válasza:
24%
En mar kint vagyok :)
febr. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Nagyobb büntetés ez neki, hogy az egész ország megtudta a történetét. Bár a vezetéknevét is nyilvánosságra kellett volna hozni.


Szerintem a börtönbüntetésnél sok esetben többet érne egy nyilvános megszégyenítés. Úgy mint a középkorban. Nagyobb elrettentő ereje is lenne.

febr. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

#13: ez a baj, hogy az emberek még a tényeket is elferdítik, csak hogy elhiggyék a saját igazukat. Nem győzöm elégszer hangsúlyozni, hogy nem védek senkit, de azért fogalom és fogalom közt is van különbség.

Attól hogy valaki bűnsegéd egy pedofíliával vádolt ember ügyében, még nem lesz pedofil, csak bűntárs. Ha valaki laktózérzékeny, és én elviselem, hogy 1 pohár tej után telefingja a lakást, attól én nem leszek az.

febr. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Itt egyeseknek a pedofil szóra áll a cerka? Vagy mi másért emlegetik ennyit? Nem merült fel adat arra vonatkozóan, hogy K. Endre pedofil volna.
febr. 14. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

17


Osztalytarsam volt :) most meg haverok vagyunk :)

febr. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!