Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lmbtq kérdésben a bal- vagy...

Lmbtq kérdésben a bal- vagy jobboldalnak kéne többet visszavenni?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy ezt a kérdést nagyon túltolták mindkét oldalon, a jobboldal sem teszi jól, hogy a homofóbok vágyait próbálja kielégíteni, de a balosok hozzáállása sem oké, hogy mindent lehet és azzal van probléma, akit zavar, ha az utcán megbotránkoztató viselkedést lát. Valahol meg kéne találni a normális keretét ennek a dolognak és nem provokálni egymást állandóan.

febr. 13. 13:58
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:

#50,

„egyértelmű kérdésre csak kerülő, maszatoló választ sikerült adni több kommenten keresztül. Nincs mit hozzátenni. Kár érte.”

Tegyük hozzá, hogy az továbbra is csak a te döntésed, hogy élsz-e egy felajánlott lehetőséggel. Ha viszont te úgy érzed, hogy meg sem mered próbálni, akkor valóban kár érte. 😅

febr. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:
Nem nekem kell élni a lehetőséggel, számtalan lehetőség volt, egyértelmű választ adni, egy rendkívül egyszerű kérdésre. Nem sikerült. Ez van.
febr. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:

#52,

„Nem nekem kell élni a lehetőséggel, számtalan lehetőség volt, egyértelmű választ adni, egy rendkívül egyszerű kérdésre. Nem sikerült. Ez van.”

Feltettél egy kérdést, amire opcionálisan válaszoltam. Neked nem tetszett, de azt már nem fejtetted ki, hogy miért nem.

Azóta már párszor felajánlottam a lehetőséget, hogy akkor vázold fel újra, hogy mire gondoltál a kérdésed kapcsán, hogy hátha majd jobb választ kapsz. Ám valamiért te többszörösen nem voltál erre sem hajlandó.

Ezek alapján, mivel még a saját érdekedben sem mutatod a kooperatív magatartás legkisebb szándékát sem, így nehéz rajtad segíteni.

febr. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!