Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nevezi a kormánypropagan...

Miért nevezi a kormánypropaganda becsületesnek Novák Katalint?

Figyelt kérdés

Tudtommal tavaly április végén írta alá a kegyelmet, tehát akkor követte el a hibát. Aztán a 444-es idén február 2-án jelent meg az ezt kiszivárogtató cikk. És csak ezután mondott le.


Tehát ha én cserbenhagyásos gázolást követek el, és aztán erről mélyen hallgatok, de mikor hónapokkal később ezt megírja az újság, és akkor bevallom, hogy hibáztam, akkor én a becsület bajnoka vagyok?


Másképp fogalmazva: ha a médiában ez nem kerül napvilágra, akkor Novák Katalin azóta is vígan a köztársasági elnök. Akkor miféle becsületről beszélünk?



febr. 13. 20:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

"Ha van rajta kalap azért ha nincs akkor meg azért"

A fideszmédia mindig szentként hozza ki a fideszes politikusokat.

febr. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem szokták meg hogy egy magasrangú embernek le kell mondania egy sajtó cikk után.

Új az élmény, még emésztik. Nézd el nekik.

febr. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Valahogy mosdatni kell.

Ez egy kumunikácios trükk, amely hozhatbak egy Gyurcsány példát megfeledkezve az eredeti ügyről és írhatják: válalta a felelősséget, Gyurcsány nem vállalta. Így kell mosdatni.

febr. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!