Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszes szimpatizánsok,...

Fideszes szimpatizánsok, nektek jó az, amit a Fidesz művel évek óta az országgal?

Figyelt kérdés

Értem én, hogy valakiket gyűlölni kell, valakikre mutogatni kell, hogy ők a hibásak , legyen az Kádár János, Gyurcsány Ferenc, Soros György,az Európai Unió, Orosz - Ukrán hàborù, (vagy ahogy Orbàn Viktor fogalmazott, katonai hadművelet) Orbán mindig másra mutogat, de soha nem ismeri el a saját hibàit, làsd az utóbb pedofil botrányt sem.


Tudom, az ellenzéki politikusok is csak mutogatni tudnak nem csak Orbán teszi ezt, mielőtt még te ìrnàd le kötekedésből a választ.


Mire jó nektek, hogy Orbán tönkreteszi a magyarok èletèt?


Mielőtt trágár szavakkal illetnèl, hogy balos vagyok, közlöm, hogy semelyik politikai párt szimpatizánsa, tagja nem vagyok, csupán már folytogat a düh amit a Fidesz művel velünk.

Nem hiszem el, hogy ti mindennek őszintén tudtok örülni, amit a Fidesz művel?!

Nem hiszem el, hogy ti jól meg tudtok élni a fizetèsetekből?!

Miért jó nektek ez a diktátor Orbán Viktor, akit már nem csak itthon gyűlölnek a magyarok, de külföldön sem arat sikert a neve már a politikusok között sem.



#Diktátor Orbán Viktor
febr. 13. 21:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha nem lenne jo nekik, akkor gondolom nem szimpatizalnanak vele.

A kerdescszamomra inkabb az, hogy kinek mi jelenti a jot.

febr. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

1

A félelem miatt, ami sajnos valós, Gyurcsány, migránsok (lényegtelen, hogy ők is azt csinálják), Lmbtq

febr. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Lényegtelen, hogy jó-e, ha a fideszben történik valami védhetetlen, akkor a fidesz szavazó fogja magát, elfordul, le se szrja az aktuális eseményt, csak mondja, hogy DE BEZZEG AZ ELLENZÉK.....!!!
febr. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Aki leakarja váltani a fideszt annak jövőképet kell mutatnia az olyan embernek, akik sem tanulni, sem dolgozni a gyárban rohadni monoton droid-robbottá válni nem akarnak, azaz a közmunkásoknak kell egy kivitelezhető jövőképet adni, ami jobb, mint a jelenlegi.


A fidesz most 22'-ben 100 rugóra bruttóra emelte a pénzüket. Vagyonadóval meg hasonló "baromságokkal", nem lehet őket megszólítani.


Erősíteni kell az alapjövedelem témakört, egyébként örökre a fidesz droidjai,kiszolgáltatottjai maradnak.

febr. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Észre sem veszik...
febr. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
0%

Nehéz megfogalmazni erre a választ szerintem.

Le merném fogadni, ha legközelebb az Ellenzék lenne hatalmon, ugyanúgy történnének ilyen botrányok. Ki hiszi azt hogy a Márki-Zay ne cselekedne ugyanígy egy hasonló helyzetben, és engedne el egy pedofil-segítőt? Mind ugyanazok. Rokonom (nem vér szerinti) a Márki-Zay, végignézte a rokonságunk hogy teszi tönkre a család életét ha valaki ilyen politikai karriert akar befutni. Amiről én tudok, hogy a családja egy része konkrétan kénytelen volt elköltözni Ausztriába, a közgyűlölet miatt. Ezek az emberek mindent feláldoznak, hogy hatalomra kerülhessenek, eladják a lelküket. Nem számít a család csak a pénz és a siker. Na most ebből kiindulva...nem mindegy ki van hatalmon? Mind ugyanolyan romlott emberek. Viszont ha már mind ugyanolyanok, legalább az országot ne vigyék csődbe. Ezért szimpatizálnak ennyien a Fidesszel, ilyen egyszerű. Senki sem szent az Ellenzékből sem, nehogy azt higgyétek.

febr. 14. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
46%

"Botrány" mit művelnek ezzel az országgal... az utak tele reggeltől estig kocsikkal (600+ Ft-os üzemanyagot úgy tankolja mindenki, mint a disznó), a boltokban állandóan sorok a kasszáknál, dohányboltokban egymásnak adják a kilincset, kávézók / éttermek pörögnek (napközben is), hétvégente ha jó idő van úgy meg van indulva mindenki, mintha valamit ingyen osztanának valahol, tavaly nyáron rekordszámú magyar Horvátországban...ÉS mindez rekord inflációk meg élelmiszerárak mellett!

(A magyarokat a saját pénztárcája érdekli, nem érdekli korrupció, egészségügy, oktatás, közbiztonság, stb.)

febr. 14. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

#7

Ebben viszont teljes mértékben igazad van.

Sìr a magyar, hogy alig tud megélni, közben meg ingatlanokat vásárolnak, külföldre mennek nyaralni, új autòkkal mászkálnak....

febr. 14. 08:28
 9/11 anonim ***** válasza:

@7 Igen, tudjuk, ez a propaganda, már nagyon sokszor leírtátok. A valóságban viszont fogyasztási sokkban az ország

[link]

Visszaesett az üzemanyagfogyasztás mértéke

[link]

Folyamatosan zárnak be a kávézók, éttermek, mert nincs forgalom

[link]

De legalább a rekordinfláció és a rekordárak stimmelnek a propagandában, amit idehánytál.

febr. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

#9

Lehet, hogy te hánytad ide a gondolataidat, nem pedig én!

febr. 14. 14:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!