Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egy olyan éles eszű, vagány...

Egy olyan éles eszű, vagány nő, mint a Varga Judit hogy mehetett hozzá egy olyan gyengécske karakterhez, mint a Magyar Péter?

Figyelt kérdés

febr. 14. 07:22
1 2 3
 11/27 hollófernyiges ***** válasza:
66%
Jól fizet a Tóni, kérdező?
febr. 14. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
76%
Most attól gyengécske a Magyar Péter, hogy beszólt a NER-nek? Vagy hogy kéne ezt elképzelni? Na és mitől lenne erős karakter a Varga Judit? Azért, mert eljutott egy miniszteri székig?
febr. 14. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
67%
Magyart nem sokra becsültem, amíg ki nem állt a fidesz ellen és ezzel igen komoly anyagi hátrány okozott magának.Talán még fel sem mérte, hogy konkrétan mennyit... MBH-tól meg egyértelműen azért rúgták mert nem bólogatott úgy ahogy kell. Kiugorták vagy felmondott? Ha azt mondja elég nem járulok hozzá a lopásotokhoz ez már azt jelenti hogy mennie kell...
febr. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
59%
Hülye vagy te kérdező. Pont most állt ki nyilvánosan a fidesz ellen.
febr. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
46%

Az Anti lop!

Mi nem világos megafonos..?

febr. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
54%

És ha csak: jó az ágyban ?

Az is elég indok lehet.

Nyilatkozataiban nem tűnik nyámnyílának, lehet hogy a kérdező rosszul ítéli meg.

febr. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

#6


Meggyőztél!


Ügyes kis elterelés volt!

febr. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

Félreértés ne essék, én becsülöm a vakmerőségét a palinak, de nekem ez a jellemóriás-szerep, amit most sokan próbálnak belelátni, nagyon nem jön át.


Persze, én is kaján kárörömmel figyelem, ahogy általam is megvetett NER-es figurákra mond kellemetlen dolgokat, de én úgy érzem ez egy eddig ki nem elégített feltűnési viszketegsegből ered; nem elvi meggyőződésből.


Van egy cukipofa figura, aki nyilvánvalóan nincs megáldva sem kiemelkedő intellektussal, sem az összeszedett beszéd képességével, mégis - láthatóan gesztusként felajánlott - NER-es nagyvállalati vezetői pozíciókat tölt be. Aztán egyszer csak kiáll, és a felesége révén megszerzett kocsmai szintű értesülésekkel és félinformaciokkal kezdi traktalni a nyilvánosságot, és bevallottan baráti (!) beszélgetések egyébként irreleváns részleteit fecsegi ki, közben azt sem fogva fel, hogy ezzel egyrészt a volt feleségét hozza irtó kellemetlen helyzetbe, másrészt minden leendő piaci munkáltatója számára megüzeni, hogy ez a fazon komolytalan.


Én is érdeklődve figyelem a műsort, de kb. olyan arccal, mint Gulyás Marci, azaz ahogy a strandon az embert, aki fejest ugrik a gyerekmedencébe: aggodunk, nem is igazán értjük, de azért megnézzük mi lesz belole.

febr. 14. 14:38
 19/27 anonim ***** válasza:
Végignéztem a FB oldalát, a bejegyzések tartalmával én nem tudok mit kezdeni, ezek kb eddig is tudtam, vagy a nagyját lehetett tudni, most mégegyszer megerősitettek ebben a mocsok rendszerben semmi erkölcs sincs. Én azt érzem ezen a fazonon, hogy nagyon felbsztk az agyát. Indulatbó tolja, ez tiszta, csak kérdés, hogy mit ér el vele és ővele mit érnek el.
febr. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

#18

van egy véleményed de ez a sok duma (#18-as hozzászólás)

hogy jön az eredeti kérdéshez ?

febr. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!