Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Pétert addig nem...

Magyar Pétert addig nem zavarta az állítólagos korrupció amíg ő is része volt és több mint 2 millió esett le neki havonta csak a "tagsági" poziciókból?

Figyelt kérdés
Nyilván arról ne is beszéljünk ezen a "passzív bevételen" kívül még mennyi pénz eshetett le neki ebből-abból..
febr. 14. 15:28
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

#20


Félrebeszélsz koma, hiába hazudozott róla a Partizánban, hogy ő mondott le a finom húsosfazékról, nem így volt, hanem őt lökték el a húsosfazéktől ő meg pincsizett, hogy legalább március közepéig hagy vegye fel a milliós fizetését a semmire, de ezt is megtagadták tőle. Valószínűleg ezen pattant be a kis csivava.

febr. 16. 15:53
 22/27 anonim ***** válasza:
Kérdező, nyilvánvaló hogy a 2 nőnek nem volt választási lehetősége, de ennek semmi köze Magyar Péterhez. Elváltak, a volt asszonyt kirúgták, de őt nem. És neki is jó pozíciói voltak. Gulyás Gergely barátja volt már az előtt hogy megismerte volna a volt feleségét. Az ex kirúgása után is csak csettintenie kellett volna hogy megkapjon valamit amit akar.
febr. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

#22


Persze, hogy jó pozíciói voltak, nagyon régóta élvezte a közpénzt Petya is, csak most amikor ellökték a fazék mellől akkor hirtelen gerince nőtt és a baloldali média sztárja lett.


Na nem baj, pár hónapon belül már a nevére se fognak a madárnak emlékezni, de cserébe a balos meg a jobbos közeg is kitagadja majd mint egy árulót és elesett az ingyen pénztől is.

febr. 16. 16:21
 24/27 anonim ***** válasza:

#22

Most én kérdezem, együtt kávéztatok Gulyás Gergellyel, és Magyar Péterrel, hogy tudod mekkora haverok? A Fidesz egy üzleti vállalkozás, és szerintem Varga Judit szinte a reklámarca volt a Fidesznek, sokat fektettek bele míg felépítették Varga Juditot, miközben Magyar Péterről max úgy hallottál, hagy Varga Judit (ex)férje. A Fidesz konglomerátum részére Juditunk sokkal nagyobb értékkel bírt mint valaha is Magyar Péter, haverság ide vagy oda. Petike tönkretette Juditkát, megcsalta, otthagyta a három gyerekkel, leamortizálta lelkileg, agyilag, mindenhogy, ezzel nagyon megkárosította a Fideszt, ezek után nincs őszinte mosoly, vagyis Petikének tipli. Varga nem véletlenül akart elbujdosni Brüsszelbe, egy nőt nagyon megvisel ha így elbánnak vele, több év mire begyógyulnak ezek a sebek, addig nagyon ingatag, érzelmileg instabil, a pedo balhé csak az utolsó csepp volt a pohárban, végleg beadta a kulcsot. Ha a magánéleti gondjai nem lettek volna, simán átvészeli a Völner ügyet, meg a pedót is, már csak azért is, mert mindkettőben más vitte el a balhét.

febr. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

#23 nem sikerült elolvasni amit írtam? Nem túrták ki a húsos fazék mellől. Neki nem a volt asszony volt a köteléke a fideszhez hanem Gulyás. Érted? A volt asszony is ennek a koteleknek hála lett az aki. Az asszonytól függetlenül neki megmaradt volna a pozíciója.



#24 nem, én végig néztem a másfél órás interjút, nem csak a címeket olvastam és azért tudom.

febr. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

#25

24 vagyok. Te így látod, én meg úgy. Azért árnyalja a dolgot, hogy állítólag 6 hónapja még csak nem is beszélt Gulyás Gergellyel. Ha állítólag olyan nagy haverok, akkor ezt kötve hinném. Még ha úgy is lenne, hogy Magyar Péter indította be Varga karrierjét, akkor is Varga egy népszerű értékes médiaarca lett a Fidesznek, míg Magyarról senki nem hallott. Magamról tudom, hogy amikor én is tróger lettem, és lapátra rakott az asszony, bármilyen jó is volt a kapcsolatom a volt asszony baráti körével, azt vitte magával. Nem arról van szó hogy haragba lennék velük, egyszerűen megszakadt a kapcsolat, vége lett a közös programoknak, túrázásoknak, névnapoknak, buliknak. A Fidesz is egy baráti körnek tekinthető, csak ők igazgatótanácsokban jönnek össze, ott dumcsikáznak, közben csipegetik a Gundelből rendelt svédasztalt, és nem mellékesen alkalmanként ezért kapnak másfél milát. Ha nagyon jó haver vagy, akkor több ilyen igazgatótanácsban is dumcsikálhatsz a haverokkal, MP-nek ha jól tudom kettő is volt. Én még mindig amondó vagyok hogy amikor lelépett Juditunktól, szépen neki is mennie kellett. Mivel nem politikai probléma volt, ezért nem úgy kellet távoznia hogy "figyú, holnaptól ki vagy rúgva", hanem szépen elrendezhette a dolgait. Itt jön a képbe, hogy állítólag már decemberben mondták neki hogy március, csakhát mégis nagyobb feneket lehet úgy keríteni az egésznek, ha februárban ráborítom az asztalt a főnökre, és kiteregetem a szennyest.

febr. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Hogy jön ide a válásuk? Tavaly márciusban jelentették be a válást, ha emiatt el akarták volna távolítani a pozicioibol már megtehettek volna, volt rá egy évük.

A te házassági hasonlatod azért nem jó mert ott a volt asszony baráti korerol van szó. Magyar Péternek viszont nem (csak) varga Judit miatt voltak kapcsolatai a Fideszben. Persze, lehet hogy amég igazságügyi miniszter volt addig az egész családnak meg még a szomszéd macskajanak is könnyebb volt az élete. De azért nem is arról van szó hogy most hirtelen emiatt a lemondás (lemondatas) miatt eheznie és megélhetési gondokkal kellene küzdenie..

febr. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!