Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fekete-győrnek nem kellene...

Fekete-győrnek nem kellene lemondania, most hogy elítélt lett?

Figyelt kérdés
Rendőrre "ejtette"=dobta a veszélyes füstgránátot. Bizonyító erejű felvétel van róla. Azóta nem mondott le, pedig elítélték. Úgy látszik következménye csak a jobboldalon van valaminek 🤔

febr. 14. 19:01
A kérdező szavazást indított:
igen.
nem
nem érdekel
37 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
52%
Hagyjuk
febr. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
60%
Fegyőr többet árt a Momentumnak, ha ott marad náluk. Nekem aztán mindegy mit csinál, nem csípem a pártot, szóval maradhat is.
febr. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
71%
Majd, ha elítélték a 2006-ban dobálózó csőcseléket, utána beszélhetünk róla.
febr. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

2006-os rendőrterror levezénylésért felelős Gergényi meg Gyurcsány párost akartad írni?


Akkor a csőcseléket gumibotokkal, néhol állítólag viperákkal nagyon elverték. Szemtanuk szerint letérdepeltették és úgy verték még bent is

febr. 14. 19:13
 5/19 anonim ***** válasza:
69%

4. Mert mivel kéne várni a csőcseléket, nyalókával?

Diáktüntetőket amúgy ki is várta gázspray-vel és verte gumibottal fél éve?

febr. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
68%

Kérdem én, ki dobta rá a füstgránátot?

Jaaa, hogy visszadobta azt, amit a rendőr rádobott tüntetés közben?

febr. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
82%

"Azóta nem mondott le, pedig elítélték."

Decsak miután először felmentették. Az ítélet még nem jogerős, viszik tovább az ügyet. Egyébként is nevetséges az ítélet mértéke a váddal szemben. Orbán is, mikor kordont bontott ellenzékiként, csak egy 1 forintos, szimbolikus bírságot kapott. De még Kaleta, aki nem tudom hány ezer pedofil fotót tartott a szolgálati gépén (értsd: ennyit nem gyűjtesz be a neten, ezt már venni kell a feketepiacról, vagy valami nagyon elborult társaságnak kell, hogy a tagja legyél), az is csak 1 év felfüggesztettet kapott.

Ezzel azt akarom mondani, hogy amíg a fideszes következmények nem lesznek olyan arányosak, mint az ellenzékiek, addig nehezen lehet bármit is elvárni.

febr. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 DK-s ***** válasza:

#4-nek (kérdezőnek):


Rossz a memóriád.


[link]

febr. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
75%

Még nem lett elítélt, megafonos kérdező

Meg miről mondjon le, gyogyós fidesznyalonc?

febr. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
72%

Ember én ügyvéd vagyok, de korábban rendőr voltam (TESZ) és ott volt olyan intézkedés taktikai gyakorlat, hogy füstgránátok füstjében kellett fegyverrel kúszni. Ha mi kibírtuk, a készenlétisek is kibírják. Ráadásul ez az ügy politikailag motivált, ami mögött a fasiszta kormány áll.

De bezzeg a neonáci Budaházy meg a pedofilsegítők kegyelmet kapnak.

febr. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!