Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem politikai pedofília ilyen...

Nem politikai pedofília ilyen szinten politikai tőkét kovácsolni a bicskei molesztált gyerekek ügyéből?

Figyelt kérdés
Ellenzéki vagyok, egy pontig tetszett, ahogy zavarba jönnek a fideszes pártkatonák, de ez már kezd túl sok lenni, még akkor is, ha alapvetően a Fidesz hergelte a gyerekvédelem jelszavával az embereket és most a saját főztjüket eszik.

febr. 14. 21:13
A kérdező szavazást indított:
De, egyértelműen az
Határeset
Nem, nem az
Nem tudom
20 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Az állami kitüntetés amit kapott még megvan a pedonak nézd meg ki adta
febr. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
Nem.
febr. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Nem tökét kovácsol, hanem igazságot követel.
febr. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
16%

Láthatóan nem érted, mit jelent ez a fogalom.


Itt a pedofíliát egyedül a Mi hazánk hangsúlyozta. Ellenzéki oldalon alapvetően nem ezen volt a hangsúly.

febr. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%
Nem igazán láttam senkit folyamatosan konkrétan a gyerekekre mutogatni (már amikor épp nem Varga Judit, Novák Katalin, vagy Orbán Viktor mutogat a saját gyerekeikre és unokáikra védekezésként). Ráadásul miután maga/maguk a bicskei áldozatok nyilatkozzák azt, hogy örülnek a lemondásnak és hogy végre történnek dolgok, még olyannyira sem érzem, hogy most kilennének használva. De aki nem akarja érteni, az nem is fogja.
febr. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

4:


Hogy nem ezen volt a hangsúly?? 🤣 Úgy látom nem láttál mostanában DK-s videókat.


Én értem a fogalmat. Azt jelenti, hogy az emberek ösztönös gyermekféltési reflexeit használod ki más politikai célok elérésére.


Sajnos egyre inkább ez zajlik.

febr. 14. 21:43
 7/9 A kérdező kommentje:

5:


Én sem azt állítottam, hogy a gyerekekkel foglalkoznának (tesznek a fejükre), hanem az ügyük kapcsán gerjedt ösztönös hisztériát csatornázzák át más politikai célok szolgálatába.


Pont emiatt okádtam - többek között a Fidesztől, erre most kiderül, hogy ez ellenzék még rátesz erre egy lapáttal.

febr. 14. 21:45
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

"Úgy látom nem láttál mostanában DK-s videókat."

. Nem, szerencsére nem nézek ilyeneket.


A politikai szempontból a közbeszéd számít, nem az, hogy egyetlen párt milyen kampányanyagot gyárt..


"Én értem a fogalmat. Azt jelenti, hogy az emberek ösztönös gyermekféltési reflexeit használod ki más politikai célok elérésére."

. Nem, k*rvára nem ezt jelenti. Azt jelenti, hogy politikusok gyerekeket biodíszletként használnak ki kampányeseményeket. Éek óta ebben az értelemben kerül elő.

febr. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

8:


Azt is jelenti. Az a belépő szint.


De az is az, amikor a Fidesz gyerekvédelem ürügyén hergelt a melegek ellen, és az is, ami most zajlik.

febr. 14. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!