Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem jó politikus Gyurcsá...

Miért nem jó politikus Gyurcsány Ferenc ?

Figyelt kérdés

Igazából lehetne az.... Sőt az egész DK át mehetne egy vérfrissítés, mert azt vettem észre, hogy azért nyer mindig a Fidesz, mert nincsen reális baloldal Magyarországon aki valóban a a Magyarok érdekeit néznék és nem a globális agymosást nyomatnák. Mert bizony vannak harmadik utas pártok, akik sem a jelen jobb sem a jelen baloldali elveket nem vallják, de kicsit mind a kettő is. Hiszen ha van valami amiben igaza van a baloldalnak, akkor azt fel kell ismerni, és azt az igazságot érvényesíteni kell ha a magyar ember érdekét képviseli és mivel demokrácia van, ezért ha a magyar ember akarja azt a féle igazságot. És bizony van nacionalista liberalizmus is. Csak Magyarországon húz szét ennyire a politika és a politikai közkérdés.

[link]



febr. 15. 23:48
 1/4 anonim ***** válasza:
90%

Amúgy vannak olyanok, akok szakmailag jobbak tudnának lenni, mint a mostaniak. Csak a politika az sajnos a legkisebb mértékben szól a szakmáról.


Nameg az sem mindegy, hogy ha már nem ért hozzá, akkor legalább ne lopjon 😃 na, azt meg mindegyik csinálná.


Legjobb lenne elzavarni mindegyiket, aztán amíg nincs más, addig lenne egy szakmai kormány..

febr. 16. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%

Én egyébként mindig azt szoktam mondani, hogy a Mi Hazánknak is van értelmes gondolata és programja meg a Momentumnak is van ilyene. A probléma az, hogy mindkét párt túl szélsőséges. Míg a Mi Hazánk jobboldali szélsőséget képviseli, addig a Momentum a baloldali szélsőséget és nincs olyan párt amely az egészséges arany-közép utat képviselni.


Sőt, én inkább picit jobbos beállítottságú vagyok így számomra a tökéletes párt úgy nézne ki, hogy 60% jobboldali értékek, 40% baloldali értékek.


Az viszont fix, hogy Orbánnak és Gyurcsánynak is el kell tűnnie a politikából.

febr. 16. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

MErt egy bukott és nem is értem miért politizál továbbra...

az ilyet rég rácsban lenne a helye, persze orbán és társai is...

febr. 16. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 scamdemic ***** válasza:
85%
Mert még életben van.
febr. 16. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!