Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a mai tüntetés politikament...

Ha a mai tüntetés politikamentesnek van meghirdetve, akkor miért politikusok, illetve a baloldali politikához dörgölődzők szervezik és buzdítanak rá? Nem értem.

Figyelt kérdés
febr. 16. 10:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
73%

10 én megpróbáltam, személyeskedés nélkül, elmagyarázni, úgy, ahogy kérte.

Én megpróbáltam.

febr. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
59%

#11

Valóban dícséretes, hogy benned még ilyen ambíciók vannak, hogy egy fideszest próbálsz ész érvek alapján meggyőzni. De sajnos a kormánypárti propaganda már rég gondoskodott róla, hogy ez a legkevésbé se sikerüljön.

febr. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Én nem személyeskedtem veled.


"jelen pillanatban a gyerekvédelem teljes egésze a politika alá van betagozódva ebben az országban"


Ez azért ebben a formában nem igaz. Van egy gyermekvédelmi törvény, illetve vannak a gyermekvédelmi központok az országban, akik ellátják a gyermekek védelmét. A politika annyiban folyik bele, hogy a törvényt az Országgyűlés fogadja el.


"jelen pillanatban nem lehet kritizálni semmit sem ebben az országban, ami politika anélkül, hogy ne húzzák rá a kritikára, hogy politikai szándékú"


Ez így van. Ezzel egyetértek. És ebben mind a két politikai tábor hibás.


"a kettőből kifolyólag, jelen pillanatban, az, hogy gyerekek hallnak meg, gyerekeket erőszakolnak meg, gyerekek esnek áldozatul külömböző ügyeknek köszönhetően, nem lehet nem politika, de akkor, mégis, hogyan beszéljenek arról, hogy baj van a rendszerrel és a gyerek látja kárát ennek?"


Nem ez a gond. Az a gond, hogy én már most látom, hogy politikai tüntetés lesz, és a baloldali pártok rátelepednek erre az ügyre, mint ahogy minden korábbira. Minden lehetőséget megragadnak, amiről azt gondolják, hogy politikai erőt kovácsolhatnak belőle. És hidd el, a résztvevő "sztárok" közül nem egy fogja a politikai részt erőltetni, hiába mondják, hogy ez a gyerekekről szól.


"Ők legalább megpróbálják és olyan személyek, akik nem politikusok és nem járnak be különböző tv-kbe médiapolitizálni, hanem egy új generáció, amivel láthatóan nem tud mit kezdeni a hatalom."


Na ez az ami vicc. Nézd meg, hogy miről szól a listán lévő emberek életpályája. A többségük hithű baloldali politikai agitátor.

febr. 16. 11:37
 14/17 anonim ***** válasza:
59%
Nem vicc, ha senki sem próbálja meg, soha nem lesz változás ebben az országban. Ez nem vicc.
febr. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 hypno ***** válasza:
80%

#13


"A többségük hithű baloldali politikai agitátor."


Na ez viszont kamu orbánista propaganda.

febr. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
69%

Tegyük fel, hogy ez egy pártoktól NEM semleges tüntetés.

Én azt nem értem, hogy egy demokráciában miért probléma az, hogy vannak a kormánypárton kívül is pártok és azoknak vannak támogatóik, szimpatizánsaik? Vagy vissza kívánják hozni a fideszesek az egypárturalmi rendszert teljesen, amikor fel sem merülhet annak a lehetősége, hogy legyen alternatíva? Ha nincs másik választható párt, akkor a Fidesz nem jöhet azzal, hogy törvényesen választották meg, nem hivatkozhat a választópolgároktól kapott felhatalmazásra. Tessék örülni a "kétharmadnak" és tiszteletben tartani, hogy nem mindenki ért egyet a kormánnyal. Ezt hívják úgy, hogy demokrácia. Akinek meg nem tetszik, az költözzön Észak-Koreába.

febr. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
83%
Figyu, az amúgy megvan, hogy az egész életükben állami pénzből fizetett, semmiféle javakat nem termelő propagandisták uszítanak azok ellen, akik megélnek a piacról és mellette esetleg van valamiféle politikai szimpátiájuk/tevékenységük?
febr. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!