Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Igaz lehet az, hogy aki csak...

Igaz lehet az, hogy aki csak az M1-et nézte az egyszerűen nem tudtam miért mondd le a köztársasági elnök?

Figyelt kérdés
Állítólag az M1-en az egész pedofil kegyelem ügyről abszolút nem volt szó, volt ott szó háborúról meg kolbászfesztiválról stb. és egyszer csak kitették pirossal, hogy a köztársasági elnök bejelentésre készül és utána lemondott és állítólag sok M1 néző egyszerűen nem tudta hogy miért mondd le..
febr. 16. 16:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
9%
Nem igaz.
febr. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
Nem gondolom, hogy igaz, de elképzelhető, mert az M1 a ... propaganda része.
febr. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem igaz. Nem hiszitek el, de vannak Facebook csoportok, ahol a birkanyáj probalja vedeni Novakot meg Vargat es nem értik mi ez az egész. Ha meg leirod oda az ellentétes véleményed, kitiltanak. De amúgy érvelhetsz ott akárhogyan, nem igazán fogják fel, mit írsz. Sajnos aji vakon hisz a Fidesznek az elmehaborodott.
febr. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
Nagyim 72, csak a "királyit" nézi és nem tudta, mi történt. Bár nem ül folyton a tv előtt, így lehet, hogy pont lemaradt csak, ettől függetlenül nem tudta a lemondás okát.
febr. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%
Mindenki erről beszél majd a szomszédjától megtudja
febr. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%
#4 Mert ugye a 72 éves nagyid minden másban teljesen képen van az államadósságtól az energia árakon, napelemes pályázatokon át a mezőgazdasági szabályozásokig, nyilván és csak ebben az egy ügyben nem tudja mi az ok, nyilván.
febr. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%
A hét elején erről cikkeztek is... Tehát van valóságalapja a dolognak.
febr. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Akkor másnap megtudta a boltban.

Én épp távolsági buszon ültem a lemondáskor, vidékről utaztam a fővárosba, mindenki erről beszélt a buszon hangosan, szinte egész úton. Lehetetlen volt nem értesülni róla.

febr. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
26%
Aki M1-et néz az mindenről tud. Ráadásul sokkal előbb mint mások.
febr. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Gál Gábor 2024 ***** válasza:

Győződj meg róla magad. Az ügy február 2-án lett nyilvános. A hirado.hu első cikke ezzel kapcsolatban február 8-i: [link]


De ez is csak épp megemlíti és csak reakció.


[link]

febr. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!