Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nők, számotokra is szégyen és...

Nők, számotokra is szégyen és csalódás Novák Kati és Varga Judit?

Figyelt kérdés
Hogy élitek meg a lemondásotokat? Most derül ki igazán, hogy semmit nem jelent, ha a politikában valaki nő, sokkal fontosabb, hogy megfelelő értékeket képviseljen?

febr. 16. 11:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
40%
Nem, sőt én magam nem értek egyet azzal, hogy lemondtak.
febr. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Lemondatta őket Viktor. Nem önszántukból tették.
febr. 16. 12:09
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudom, számomra eddig is világos volt, hogy 1. a nőknek is lehetnek önálló gondolataik 2. ezt a két nőt dísznek ültették oda, ahova, hogy villoghassanak azzal, hogy lám, igenis nők is jutnak szerephez, de nem sok önálló cselekedetük volt politikusként. Biztos lettek volna alkalmasabbak is - bár a Fidesz és az önálló gondolkodás kizárja egymást -, de ők nem jutottak szerephez.
febr. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%
Eddig is kirakatbábuként tekintettem rájuk. Egy politikai rendszer kitenyészetett termékei, akik pont azt testesítették meg, hogy nem számít, hogy mennyire vagy tanult vagy hogy mit értél el önerőből. Legyen politikailag korrekt a fülbevalód, ennyi elég. Az ilyenek, akiket csak úgy odaraktak a hatalomba, csúnyán meg szoktak bukni. Ez hamarabb jött el, mint gondoltam.
febr. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha igy szólítasz meg egy réteget, akkor férfi vagy. Tehát számodra nem szégyen Orbán Viktor? Aki a parancsot kiadta.
febr. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Miért ne lenne szégyen?
febr. 16. 15:27
 7/12 anonim ***** válasza:
51%

Én a Novák Katit nagyon sajnálom. Ő csak áldozat ebben az ügyben. Le sem kellett volna mondania, de a bal oldal miatt sajnos kénytelen volt.

És ami tegnap este történt a Hősök terén, az is nevetséges.

Bolhából elefántot csinál az ellenzék.

Ez semmi másról nem szólt, csak arról, hogy ez egy kormány ellenes tüntetés volt.

A baloldan minden fűszálat megragad, a sikereik, és a szereplés érdekében.

febr. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Áldozat? Aláírt. Ha egyből lemondott volna, szerintem senki nem foglalkozna ennyit vele. De így h egy évig próbálta ezt eltussolni, ez így nevetséges.
febr. 17. 12:37
 9/12 anonim ***** válasza:
35%

Nem eltusolni próbálta, hanem ő szerintem nemis gondolta volna, hogy ebből valaha is ügy lessz.

Pontosan nemis tudom, hogy hogyan is derült ez most ki, de gondolom hogy a bal oldal nyomozgatott.

Ott nagyon sok a Kalambó, a Derrick, és a Poirott.

febr. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem állítom, hogy "csalódás" lenne.

Semmilyen szinten nem voltak önállóak,anya létükre sem érdekelte őket soha, egyetlen pillanatra sem, hogy ( a saját gyerekeiken kívül) jobb jövőt kapjanak a magyar gyerekek.

Ők csak sakkfigurák voltak a táblán. Orbán játszik, csak éppen a játékszabályokat is ő írja az aktuális érdeke szerint.


Őt is csak a saját gyerekei/ unokái jóléte érdekli.

Ő már a következő "orbáni- generációnak" lop.

febr. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!