Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, szerintetek a...

Fideszesek, szerintetek a migráns mese mennyire igaz?

Figyelt kérdés
Én eddig egy darab migráns se láttam még, max közel-keleti turistát Pesten. Na meg távol-keleti, kínai buszsofőröket.

febr. 16. 20:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%
Minden nap latok sok százat!
febr. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
ez egy pokoli történet
febr. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
Ez az ország már oda jutott hogy a migránsoknak saját kisebbségi önkormányzatuk van.
febr. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 jeverezi ***** válasza:
48%
Igaz. Viszont ahogyan bánnak velük Rogáni propagandát az többit bűn. Undorító férgesség szerintem
febr. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Melyik része? A keleti migráns? Az Európa jövője. Az afrikai/közel-keleti migráns? Az a tragédia része. Amikor a lakosság 1%-ka követi el az egész ország bűnözésének 10%-át. Persze munkanélküliek, nem akarják betartani a törvényt, szinte mind valamilyen ügy kapcsán érintkezik rendőrökkel és a drága Dán Bevándorlási Hivatalnak köszönhetően azt is lehet tudni, hogy jelentős részüket le kell százalékolni vagy kényszernyugdíjazni kell, mert 30 év alatt az öneltartásig nem jutottak el.

És hol? Nálunk? Keleten viszonylag stabil a társadalom, és nagyon sokáig az is lesz, még az ázsiaiakkal is. Nyugaton már más. Franciaország jelenlegi lakosságának 15%-a nem Francia születésű. És ebben nincs benne a sokadik generációs "afrikai", aki bár ott született, mégse integrálódott. Németország megpróbálja kezelni őket, több kevesebb sikerrel, Svédországban a hadsereg is beállt a migránsok elleni harcba.


De vannak egyéb érdekességek. Például Észak-Afrikából áthozzák Spanyol vagy Olaszországba a migránsokat hajón, és a parttól nem messze, bedobják őket a vízbe. Na most a jónép a sivatagba nem igazán tanul meg úszni, szóval java ott fullad meg. Előre fizettek.

febr. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Menj el a Népszínház utcába.
febr. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
62%
Az is egy politikai termék, mint a pedohiszti.
febr. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem sokat, de látok én is néha.
febr. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
56%
Miféle mese?
febr. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
61%
Én sem értem a kérdést!
febr. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!