Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A bicskei pedofilbotrány...

A bicskei pedofilbotrány miatti felháborodás végre egy olyan ügy, amely mögé az egész nemzet oldaltól függetlenül be tud állni, és amely végre megteremtette Magyarországon a nemzeti minimumot?

Figyelt kérdés

febr. 16. 20:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%
Zavaros az egész dolog, nem kellően korrekt információk kerültek napvilágra, azok is hosszas késéssel.
febr. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
51%
Áhh, kár ebbe reménykedni. Mint láthatjuk a 🍊keménymag🍊 már a pedofilokat védi és be állt az ügy mögé. Mostantól már nem nemzetikeresztények hanem nemzeti pedók.
febr. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 DK-s ***** válasza:
35%

A fidesz szépen megszüntette az okot.


Novák és Varga után Balog is lemondott, gyakorlatilag az összes felelős.


Nincs ügy.

febr. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 jeverezi ***** válasza:
75%

10éveseket szájbarak egy abberált igazgató, ezt elrussolja az ig. Helyettes akit börtönre ítél a bíróság akinek Novák elnöki kegyelmet ad akinek Varga adta az ellenjegyzest és a magyar református egyház feje Balog javasolta.


Ilyen botrány ritkaság világviszonylatban is.

febr. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
85%
Először amikor a híradásokat láttam, én is felvoltam háborodva. De aztán, ahogy elkezdtem olvasgatni a dolgoknak, hát már nem tudom mit gondoljak. Az egész pedofil ügy is elég homályos, meg K. Zoltán ügy is. Meg a napokban az áldizatokról meg a K. zoltánról is annyi egymásnak mondó információ látott napvilágot, hogy már tényleg nem tudom mit gondoljak, mi az aigaz mi nem.
febr. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 jeverezi ***** válasza:
57%

3*

Soha többé nem támogatók ilyen oldalt.

febr. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
43%
4) A teljees korrektség kedvéért, a kegyelmet akkor kapta amikor a börtönbüntetsét már leülte
febr. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 jeverezi ***** válasza:
49%

7*

Te pedofilsimogató vagy?

febr. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
70%

1, nem zavaros, teljesen világos:

hatalommal való visszaélés történt! Az elnök emberei felmentettek egy pedofilsegitőt, aki az elnök közvetlen ismerőse. Ez a napnál is világosabb.

Pedofilmentegetők lettek, úgy, hogy magas lóról papoktak a gyerekvédelemről, meg a családról.

febr. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
75%

3

Akkor már csak azokat kell kirúgni amelyikek a pedot kitüntették, az elég sok lesz köztük a főnöknek is volt hozzá köze

febr. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!