Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek mi fogja jelenteni...

Szerintetek mi fogja jelenteni majd egyszer a Fidesz-rezsim végét? Milyen szcenáriókat tudtok elképzelni?

Figyelt kérdés
Ha pl nem lesz már Orbán, összedől a rendszer vagy időben gondoskodnak majd az utódlásról? Csak mondjuk "megszelidül" majd a párt? Vagy mondjuk úgy mint anno az MSZP, legyengül, elveszti a tamogatottságát? Ugye itt nagyon fontos, hogy a Fidesz az egy dolog, ott az egész társadalom, akik a Kádár-korszakban nevelkedtek, szegények, vagy azok, akik a Fidesz-rendszernek köszönhetően gazdagodtak meg. Nekik sosem fog majd érdekükben állni a Fidesz ellen szavazni. Ki mit gondol, mit hoz a jövő? Tudom, nehéz a jövőbe látni, most is 10 nap alatt mi minden történt...

febr. 16. 23:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Belső feszültség miatt szétesik a Fidesz.

Vagy Orbán halálával, vagy az egészségi állapota drasztikus leromlásával véget ér a Fidesz kormányzás.

Demokratikus úton nem váltják le, az hótziher.

febr. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én külföldön élek, de nagyon hiányzik az otthonom. De valahogy amíg ez a rendszer van, sajnos nem szívesen mennék haza lakni. Sok tényező miatt
febr. 16. 23:36
 3/12 A kérdező kommentje:
1) egyetértek. Sajnos ahhoz nincs egy egységes ellenzék, és mégha lenne is, az is kevés lenne Orbán ellen. Max nem lenne kétharmad
febr. 16. 23:38
 4/12 anonim ***** válasza:
97%

#2

Szerintem maradj kinn külföldön, minden téren jobban jársz! El nem tudom képzelni, neked mi hiányzik Magyarországról. Max. a család.

Ennek az országnak már lőttek.

febr. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%
Az ha kiderül, hogy ki tüntette ki a pedot!
febr. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
4) Hát figyelj, mégis csak itt nõttem fel, Buda egyik elit kerületében. Ott azért nem olyan rossz, de sok mindent én sem tudok felsorolni, miért maradnék otthon.
febr. 17. 00:14
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyre többekben rögzül a képzettársítás a fidesz és annak hátterében rejtőzködő pedofil érdekcsoportok közt akkor az emiatt megrendülő bizalom mint a sav úgy oldja fel a monolitot.
febr. 17. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
77%
Ahogy #1-es írja, ha Orbán egészsége megroggyan és visszavonul a politikából. Onnantól hatalmas marakodás lesz, az utódjelöltek egymást fogják úgy mocskolni, mint most az ellenzéket.
febr. 17. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

#7

Akinek olyan az értékrendje, hogy eddig a kommunistákra szavazott, annak nincs baja a gyerekbäszással, de lehet, hogy el se jut hozzá az infó, mert direkt kerüli a független médiát.

febr. 17. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Most őszintén, a fidesz támogatottságának hatalmas része roma nemzetiségű ahol az is divat hogy az apa, tesó keféli a hugicát ha már 12 éves. Ezeket mennyire hatja meg szted az ilyen botrány már ha elér addig?
febr. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!