Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem volt őszintétlen ez a...

Nem volt őszintétlen ez a tegnap esti “gyermekvédelmi” tüntetés?

Figyelt kérdés
Úgy értem a gyerekek védelme mintha csak egy ürügy lett volna egy Fideszellenes demonstrációra. Ha ez volt a terv, akkor miért kellett ehhez eszközként használni néhány pórul járt gyereket? 2 éve a fidesz hergelt a melegek ellen a gyerekvédelem jelszavával, most a “balos” ellenzék használja fel a gyerekvédelem szólamát a fidesz elleni hergelésre. Rohadtul kiabrandito.

febr. 17. 05:36
A kérdező szavazást indított:
Én is valahogy igy érzek
Én nem érzem így
Talán van benne valami
52 szavazat
1 2 3 4 5
 1/47 A kérdező kommentje:

Miért nem lehetett akként meghirdetni, mint amit sejteni lehetett, hogy lesz belőle?


Mire jó ez a politikamentes póz? A bicskei srácok helyében szarul érezném magam, hogy politikai promózásra lett felhasználva az ügyük.

febr. 17. 05:38
 2/47 anonim ***** válasza:
83%
Miért? Jobb lenne, ha mindenki csöndben elfogadná a szitut?
febr. 17. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
17%
Csalódtam bennük,ezzel csak Orbánt erősítik.Látták az emberek,hogy ez a hőbörgő csőcselék lenne az alternatíva.
febr. 17. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 A kérdező kommentje:

Ha valaki esélyt lát arra az ügyben; hogy üssön a fideszen, akkor hirdesse meg úgy, hogy “gyerekek, bajban van a Fidesz, menjünk ki az utcára és tüntessünk ennek apropóján a Fidesz ellen! Ők is ezt csinálnák a helyünkben” ez őszinte lett volna.


Ehelyett ment ez a kényszeredett gyerekezés, pártállástól függetlenezés.

febr. 17. 06:05
 5/47 anonim ***** válasza:
83%

"Úgy értem a gyerekek védelme mintha csak egy ürügy lett volna egy Fideszellenes demonstrációra"

Ha annyi eszed van, hogy szerinted ez a két dolog különböző, akkor hatalmas gondok vannak a fejedben. Az ami most előfordult a pedofideszben, az azért fordulhatott elő, mert úgy működik a pedofidesz ahogy.


De hogy felfogd a különbséget, mert láthatóan ma nagyon sok a sötét az országban. Minden tüntetés, ami a hatalmon egy döntése ellen szól minden esetben a hatalom ellen is szól. A különbség a tüntetés célja.

Ennek a tüntetésnek nem az volt a célja, hogy a pedofidesz takarodjon el, hanem arról, hogy ha a pedofidesz hatalmon is marad, akkor is akarnak az emberek látni olyan döntéseket, amik garantálják, hogy ez nem történik meg soha, mert az amit a pedofidesz eddig bejelentett, az nem állít meg senkit.

febr. 17. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
78%

Őszintébb volt bármelyik bértapsoltató birkamenetnél Bayern München magyarhangjával az élén.

Megbukott a kormány politikája.

febr. 17. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 A kérdező kommentje:

Te tényleg azt hiszed, hogy Magyarország valami pedofilparadicsom, a Fidesz pedig egy pedofil szekta, ahol hétvégente szűz árvafiúkat áldoznak fideszes prominensek? Ha meg nem hiszed ezt, akkor miért pedofideszezel? Ez a gyermeteg bosszú a dollárbaloldalazás ellen?


Ha a regnáló hatalom ellen szólt a tüntetés, akkor rém egyszerű: ezt kellett volna mondani, nem mismásolni, eltagadni, jobbos figurákat felkérdezni, hogy “mi van nem jössz, tehát pedosimogato vagy?” - színvonalon.


Fáj kimondani, de ez fideszes stílus. Pont ez az a manipulatív, amorális politikai kommunikáció, amitől szabadulni akarunk.

febr. 17. 06:42
 8/47 anonim ***** válasza:
47%
Ateista vagyok. Az ateisták nem hisznek.
febr. 17. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
91%

Ezt nem lehet elkerülni, hogy ne vigyünk bele politikát. Van egy helyzet, adott esetben a nem megfelelő gyermekvédelem. Ennek a legnagyobb felelőse csakis az aktuális hatalom lehet, mivel az ő dolga lenne, illetve neki van a legnagyobb hatásköre változtatni a helyzeten. Így amikor az emberek kiállnak az ügy mellett, lehetetlen elkerülni, hogy a felelősöket ne említsék meg, felhívva a figyelmet, hogy változtatni kell.

Ez olyan például, mintha egy iskolában történne egy felháborodást keltő esemény, és úgy próbálnánk elérni, hogy még egy ilyen ne történjen meg, hogy a vezetőség felelősségét még csak meg sem említjük. Szerintem ez lehetetlen. Éppen ezért nem értem, hogy jópáran miért vannak kiakadva azon, hogy a Fidesz kritizálása is szóbakerült a tüntetésen.

febr. 17. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
86%
Igazad van kérdező. Maradjon mindenki csöndben. Senki se merjen egy darab kritikát se megfogalmazni, vagy kiállni semmiért. Hagyjuk a hatalomra a gyerekeket és hagyjuk, hogy a magyar állam csődje miatt, gyerekek halljanak meg, gyerekeket erőszakoljanak meg és gyerekeket bántalmazzanak, úgy, hogy a hatalom ezeket a gyerekeket rakja a zászlójára, hogy ő megmenti őket. Hagyjuk, hogy a hatalom tegye a dolgát és úgy szeressék ezeket a gyerekekt, ahogy csak akarják.
febr. 17. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!