Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért aggatják rá rögtön...

Miért aggatják rá rögtön mindenkiere a pedofilsimogató jelzőt, ha nem ért egyet egy baloldali nézeteket vallóval akkor is, ha a dolognak nincs köze a politikához?

Figyelt kérdés

Útálom a fideszt, majdnem annyira, mint Gyurcsányt. Viszont most már harmadszor kaptam meg a pedofilsimogató jelzőt olyan témában, aminek semmi köze sincs sem a politikához, sem a pedofiliához. A pedofilokat én is elítélem teljes mértékben. Viszont ha hozzászólok valamihez, amiben nem értek egyet egy baloldali illetővel, akkor rögtön ezt a jelzőt osztják ki. Az egyik alkalommal például csupán azt jegyeztem meg, hogy nem értem, miért kell a b+ és a f... szónak minden mondatban szerepelnie egy humorista előadásában, mert ha ezek nélkül nem működik a humor, akkor azt lehet, hogy nem kellene erőltetni. Mindezt egy ismert baloldali illető megosztása alatt. No rögtön kaptam is a pedofilsimogató jelzőt.

Egyszerűen nem értem, hogy miért lett ez ekkora divat most és ismeretlenül miért aggatják rá az emberre csak azért, mert nem tetszik a véleménye.



febr. 17. 10:55
 1/3 anonim ***** válasza:
42%
Hármat talál(gat)hatsz (valójában egyet). Ma a "másik oldalon" ezt erőltetik mindenkire. Ezért sokan azt hiszik, ez kötelező. Pedig elegendő pusztán bunkóságnak tartani.
febr. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Fsms ***** válasza:
100%

Akinek nem inge ne vegye magára. Olvasd el ezen az oldalon általánosítva miket írnak a liberális, baloldali emberekről.

Ezt érte el OV tízen pár év alatt tudatosan megosztotta az országot és egymás ellen fordította az embereket.

febr. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a balosokra a hazaáruló migránssimogató transzlobbista globalisa stb jelzőket rásütik. Ahogy a jobbos nemzeti pártokra a náci ilyen olyan fób jelzőt. Egy ide egy oda, ássuk az árkokat a lényeg még mindíg az : oszd meg és uralkodj.
febr. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!