Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszes haverjaid családtagja...

Fideszes haverjaid családtagjaid hogyan vélekednek a mostani pedofil kegyelmi botrányról, hogy reagáltak a történtekre? Hogy most Novák Katalin Varga Judit Balog Zoltán Magyar Péter K. Endre Fidesz közeli személyek jók vagy sem? Mi a megítélésük?

Figyelt kérdés

febr. 17. 11:55
A kérdező szavazást indított:
A hivatalos Megafonos és fideszes propagandát mondják vissza szó szerint.
Sajnálják Novák Katalint és esetleg Balog Zoltánt mert hibáztak de menniük kellett. De ettől még Éljen a Fidesz!
Kiábrándultak a Fideszből. Hogy a gyermekvédő pártban pedofil ügyek vannak.
Próbálják még jelen helyzetben feldolgozni a történteket, komoly csorbát szenvedett a Fidesz rajongásuk.
Várják Orbán Viktor lelkesítő beszédét és kormányzását, vele mindig megtalálják rajongásukat a Fideszben.
Más kifejtem hogy reagálnak rá.
18 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ignorálják. Ha felhozódik a téma, arról beszélnek, hogy Nyugaton óvodásokat beszélnek rá a nemváltásra, meg hogy jön Soros bevezetni a vadkapitalizmust.
febr. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Változó náluk, ahogy eddig tapasztaltam. Most a legújabb: őt nem érdekli, hogy milyen mocskos dolgokat csinál a politika, mert minden oldal erkölcsileg mocskos. Ő azt nézi, hogy anyagilag több támogatást kap a fidesztől, tehát oda fog szavazni... 🙁

(Persze, hogyha megkérdem, hogy az ellenzék miért adna kevesebbet, akkor az a válasz,

hogy biztos kevesebbet fognak adni, biztis eltörlik a 13. havi nyugdíjat, stb...)

febr. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
39%
Profi csapda volt. Kizárt, hogy különben aláírták volna, a felelősség sajnos így is az övék.
febr. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
Megvédik, ha saját gyerekükkel történt volna ez akkor is megvédenék, a fidesz ma már vallás.
febr. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
26%

Ez valóban kínos ügy, de ettől nem leszünk automatikusan ellenzéki szavazók. A mindennapi életet egyébként sem befolyásolja, ettől nem lesz semmi drágább vagy ilyesmi, és nem is lesznek hirtelen pedok az iskolákban a gyerekek mellett sem.

Aki aszerint választ, hogy mi a jó neki és a pénztárcájának, az simán fog ugyanúgy a fideszre szavazni. Ettől nem lett jobb az ellenzék, és nem ugrott elő semmilyen ellenzéki politikus, aki alkalmas lenne, és nem a segély + többkulcsos adó kombóval támadna. Kíváncsi leszek a következő választásra, de az ugye még két év múlva lesz.

febr. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
60%
Nem hívják meg többé 0rbánt vendégségbe, ah a gyerekek is otthon vannak.
febr. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
60%

#5

"ettől nem leszünk automatikusan ellenzéki szavazók"

Az baj, mert azt jelenti, hogy nincs a fideszes szavazókban egy erkölcsi minimum, ami alá nem mennek.


"A mindennapi életet egyébként sem befolyásolja"

Tehát, ha a gyereked megerőszakolja valaki, az a te életedet nem befolyásolja? Hát így is fel lehet fogni, de ez is csak azt igazolja, hogy erkölcstelenek a fideszesek.


"és nem is lesznek hirtelen pedok az iskolákban a gyerekek mellett sem."

Releváns megjegyzés lenne, ha a gyereked az iskolába lenne bezárva 0-24-ben.


"Ettől nem lett jobb az ellenzék"

Igen, ez nem az ellenzék helyzetén javít, hanem a fideszén ront. És a választás arról szól, hogy a többiekhez képest ki hol áll. A fidesz az ellenzék alatt van.


"nem ugrott elő semmilyen ellenzéki politikus, aki alkalmas lenne, és nem a segély + többkulcsos adó kombóval támadna"

Mondjuk előugrani nem kell semmilyen ellenzéki politikusnak, mert eddig is alkalmasabbak voltak, mint a fidesz.

Karácsony jobban kezelte a covid-ot a kormány támogatása nélkül, mint a kormány pedig még adót is emelt a kormány.

febr. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
50%

Az én gyerekemet nem erőszakolták meg, tehát az én életemet egyáltalán nem befolyásolja. Sem a többi családét, mert az iskolákban nem az a jellemző, hogy erőszakolnák a gyerekeket, tehát általánosságban nincs sok hatása a hétköznapi életre az esetnek.

Én is elítélem a gyerekek megrontását, de attól, hogy történt egy ilyen eset, nem lesznek a szavazók pedofilok.

Kíváncsi vagyok, mi lesz majd két év múlva, mert nem hirtelen felindulásból szoktak az emberek szavazni.

febr. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Kitartunk a FIDESZ mellett. Most, hogy támadják méginkább.

Nem fogunk olyan ellenzékre szavazni, akik intézetis gyerekek mögé bújva támadnak a kormánypártokra, és megpróbálják elhitelteleníteni.

Lehet "pedofideszezni", az nem változtat az igazságon.

febr. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
69%

#8

"Az én gyerekemet nem erőszakolták meg, tehát az én életemet egyáltalán nem befolyásolja"

Ha a hülyeség fájna...

Ha egy pedofilt kiengednek adott esetben, akkor nem a múltra gyakorol hatást, hanem a jövőre. Ha eggyel több a pedofil az utcán, akkor nagyobb az esélye, hogy a gyereked megerőszakolják. Nem bonyolult.


Ahogy ha mondjuk fegyvertartás enyhítéséről kellene szavazni, akkor sem úgy érvelnél, hogy "engem még nem lőttek le, szóval atombombát is tarthasson már a szomszéd".


"az iskolákban nem az a jellemző, hogy erőszakolnák a gyerekeket, tehát általánosságban nincs sok hatása a hétköznapi életre az esetnek"

Még egyszer, kedves idióta.

A gyereked nincs bezárva az iskolába az örökkévalóságig.

Egyszer gyalog jön haza és valaki simán elkaphatja.


"Én is elítélem a gyerekek megrontását, de attól, hogy történt egy ilyen eset, nem lesznek a szavazók pedofilok."

Tényleg nem. Pedofil támogatók, védők lesznek, mert egy olyan pártra szavaznak, aki bevédi ezeket, mivel ez nem is az első eset volt.

febr. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!