Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Varga Mihály lesz az új...

Varga Mihály lesz az új köztársasági elnök?

Figyelt kérdés
Ő ugyan azt mondta nem akar és rossz viccnek veszi az ilyen kérdéseket, de ha Orbán azt akarja, hogy ő legyen, akkor valószínűleg alá kell vetnie magát a felső akaratnak.

febr. 17. 15:17
A kérdező szavazást indított:
Szerintem Varga Mihály lesz a következő köztársasági elnök
Szerintem nem Varga Mihály lesz a következő köztársasági elnök
Nem tudom
Nekem mindegy
15 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
34%
Varga kitűnő pénzügyi szakember,ott nagyobb hasznát vesszük.
febr. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Nem
febr. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
Megmondta, hogy nem.
febr. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Az nem számít ő mit mond.


1eske: kitűnő pénzügyminiszter 😄😄

febr. 17. 15:32
 5/9 anonim ***** válasza:
45%
Az első válaszolónak igaza van, hiába van lepontozva. Varga Mihály az egyetlen jelenleg aki érti és egyben tudja tartani az ország költségvetését úgy, hogy a Lölőnek is jusson, és nagyon nagyon alacsony színvonalon, de valamennyire működjön is minden. Ha akar, akkor szerintem haláláig ülhet a József nádor téren.
febr. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
54%
Miniszterelnöknek szívesebben látnám Orbán helyett. Biztos kevesebb korrupció lenne.
febr. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Lázár János jobb lenne.
febr. 17. 19:54
 8/9 anonim ***** válasza:
70%
#1 Hiába van lepontozva, Varga valóban kiváló szakember. Ellentétben a totál dilettáns Nagy Mártonnal. Nem véletlen, hogy Orbán őt favorizálja: a Fideszben a politikai lózungok elé helyezett szakértelem bűnnek számít egy jó ideje. Vesd össze még: Martonyi János, Vitézy Dávid.
febr. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
54%
Nem. A Vezerezredes aki jelenleg mondja meg milyen gyogyszerek legyenek a patikaban es milyeneket importaljanak M.o-ra.
febr. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!