Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 2026-ban megint a vidék dönti...

2026-ban megint a vidék dönti el a választásokat?

Figyelt kérdés
Vagy budapestiként feleslegesen reménykedek, hogy lesz változás?

febr. 17. 19:28
1 2 3
 11/23 D-Mano ***** válasza:
45%

10-es,


1) Én ezt értem, de az ellenzék még csak nem is próbálkozik, ez a nagy baj.

2) Ha meg úgy van, ahogy mondod, akkor meg veszett fejsze nyele az egész: nincs esélye az ellenzéknek, és akkor felesleges az ellenzék létezése és felesleges az ellenzékre szavazni. Nem?

febr. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
0%

#9

Te egy ritka nagy észlény vagy, komám.😄

febr. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

A határon túliak, nyugdíjasok, romák sajnos elég nagy tábort adnak már alapból.

Szerintem a reális cél az, hogy úgy legyenek elsők, hogy nem 2/3, hanem pár százalékkal csak. Ehhez kell, hogy nőjjön a Mi Hazánk, DK, Vona, MZP pártjának támogatása. Erre van 2 év.

febr. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
26%

Igen és a fidesz fog nyerni!4/5 lesz!


A neobolsi Bp senkit nem érdekel.


Hajrá fidesz!

febr. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
61%
A határontúliak és a hazai dakota lakosság az akik miatt ismét meg lesz kétharmados fideSS győzelem. Orbán pedig ismét röhögve adja elő a győzelmi beszédét.
febr. 19. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
45%
Nem értem amúgy, ellenzéki miért nem törődik bele, hogy a kedvenc pártja egyszerűen életképtelen és, rosszúl tevékenykedik ,és vagy szavaz valami alternatív pártra, pl balosoknak ott a kétfarkúkutya, jobbosoknak a mihazánk, vagy beletörődik és alkalmazkodik a fideszhez, mert az él túl a természetben is aki ügyesen alkalmazkodik a számára rosszabb körülményekhez is, a többi kihal.
febr. 19. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
34%
Még pár botrány, pár akkumulátorgyár és takarodik a Fidesz hamarosan vidékről is, ez mostmár tényleg a vég kezdete.
febr. 19. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Amúgy állítólag a dakoták 10 éven belül többen lesznek, mint mi
febr. 19. 08:00
 19/23 A kérdező kommentje:
17. Ebben én nem vagyok biztos.
febr. 19. 08:02
 20/23 anonim ***** válasza:

Ahol kevésbé tájékozottak az emberek ott nyilván több a fideszes. Ez nem vidékizés. Városokban is ez van.

Ha az ellenzék nyerni akarna akkor rádiót tvt újságot csinálna de azt meg a fidesz nem engedi neki.

febr. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!