Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Mi Hazánk és a Fidesz...

A Mi Hazánk és a Fidesz szavazóit leírja, hogy végigtrollkodták a pénteki tüntetés livestreamének a chatjét?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=eiowKnY9S58


"HAJRÁ FIDESZ!", "I LOVE PUTYIN" "Hajrá Mi Hazánk!/Éljen Toroczkai László" spammelések, leginkább 1:06:46-tól a videó végéig.



#FIDESZ #YouTube #Mi Hazánk #Pottyondy Edina #bértrollkodás #Odakint most szörnyek járnak | Élő közvetítés a tartalomgyártók gyermekvédelmi tüntetéséről
febr. 18. 02:03
 1/5 anonim ***** válasza:
52%

jesszusom... annyira szomorú, hogy ilyen emberekkel élek egy országban.

Szerintem leírja, abszolút. Mondhatnám, undorító.

febr. 18. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
Ha mehnézed a fideszesek meg a mihazankosak azok a mai napig akik az ukrán háború borzalmaira röhögő fejet tesznek. Mert nekik putyin az isten, meg a putyin a menő csávó.
febr. 18. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Molyember ***** válasza:
60%
"Odakint most szörnyek járnak."
febr. 18. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
56%

Na ezért kamu az, amit zászlójukon hordanak. Nemzeti, meg keresztény, meg hagyományörző. Bár náluk lehet, hogy hagyomány, hogy gyerekeket rontanak meg, én nem voltam soha ebben a közegben, de most öltek meg mindent, amit hirdettek. Gyakorlatilag harakirit követtek el a saját politikájukkal szemben. Well done.


Csak közben az érintetteknek nem lesz jobb és magyarságnak.

febr. 18. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
28%
3,inkább a dk-ban,nyomentumban,szikra mozgalomban,jóbikban.
febr. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!