Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyire röhejes, ahogy a...

Mennyire röhejes, ahogy a pestisrácok-“újságírók” panaszkodnak?

Figyelt kérdés
[link]

febr. 18. 12:13
A kérdező szavazást indított:
Nagyon, imádom 🤣
Közepesen
Kicsit
Egyáltalán nem az 😤
12 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
De ha nektek is csak ez megy akkor miért gondoljátok, hogy kell itt bármin is változtatni?
febr. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Fsms ***** válasza:
89%
Prosti srácok azt írja, ami jön a Lendvai utcából. Komolytalan társaság.
febr. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Mármint azon, hogy a rezsimszolgákat kiröhögjük, amikor vissszanyal nekik a fagyi?


Szerintem ezen legyen így minden autokratikus rezsim alatt. Vagy szerinted ne?

febr. 18. 12:29
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Valamennyire követem Varga "TheFairRight" Ádám munkásságát, régebben, még a PS-es korszaka előtt sokkal jobban kedveltem a videóit. Szeretem megnézni azokat a videóit, amikor kimegy valami ellenzéki (hangulatú) eseményre, és ott kérdezgeti az embereket, szeretem összehasonlítani a telexes, 444es tudósításokkal.


A mostani videója viszont elég visszás volt nekem, a megmozdulás szervezői, és sokan mások is nagyon értelmesen válaszoltak a kérdéseire. A szervezők még meg is kérték a jelenlévőket, hogy ne legyen erőszakoskodás, de persze minden megmozduláson van néhány aggresszív ember, aki a semmiért is nekimegy a másik oldal embereinek.


Viszont, bár a szervezők közül többeket nem igazán kedvelek a munkásságukat tekintve, maga az ügy elvitathatatlanul fontos, és jó lenne, ha pártpolitika felett állna. Sokkal jobban becsültem volna, ha a jobboldali újságírók, megmondóemberek, hírességek is kimennek, de tényleg kiállni az ügyért. Tudom, hogy ez most épp a fidesznek kedvezőtlen botrány miatt, de ha egy ilyen ügy sem képes egyesíteni az embereket, akkor semmi. És sajnos, jelen esetben Ádám ezt tovább erősíti azzal, hogy az egész eseményt és annak szervezőit érvényteleníteni akarja, mert néhány erőszakosabb ember nekiment.

febr. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!