Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Egy főnök miért az irodistákna...

Egy főnök miért az irodistáknak panaszkodik miért nincs elmosva a bögréje? Hát mossa el ő is ahogy minden más földi halandó, nem?

Figyelt kérdés

Iroda kávésarok. Ott a főző és ott vannak a bögrék. Aki iszik az szépen elmossa a bögréjét maga után majd tisztán leteszi. Jön a főnök, iszik a piszkos bögrét meg lecseszi. Jön újra a piszkoshoz már nem nyúl újabb tiszta bögre újabb ivás újabb piszkos bögre.,

Maje elfogy a tiszta és jön a főnök és elkezd anyázni hogy mi az hjogy itt nincs egy tiszta bögre se és mi ez itt miért nem mosogat itt senki?

Nem értem, ő azt hiszi az irodisták csicskák akik utána mosogtan ka? Ha ez kell neki, vegyne fel bejárónőt. Ott a szivacs ott a csap neki is annyiból áll elmosni mint bárkinek nem?


Mit képzel az ilyen? neki leesik a gyűrű az ujjáról ha mosogat? Vegyen fel egy kézilányt mint az éttermekben és akkor majd el lesz mosva. A többi irodista nem mosogatónak szerződött, a sajátjukat elmossák az oké na de másét miért is mosnák el.


2020. máj. 25. 15:19
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Elég bunkó... Úgy látszik nincs jobb eszköze arra, hogy tudassa veletek ki a főnök. Én is mosogattam a főnököm után, de legalább ő megkért rá és utána megköszönte. Annyit azért mondanék neki, hogy ha megkér rá Benneteket, akkor elmossátok. Magától az ilyen úgyse mossa el, de legalább tudatjátok vele, hogyan kellene.
2020. máj. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem kell elmosni helyette.
2020. máj. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

"Nyilván nem kell elmosni helyette.“


Hát nem kell, csak amikor megemlíti hogy „jól van legyenek csak mosatlan bögrék aztán majd nehogy holnaptól ne kelljen jönni egyeseknek...“ akkor nagy hirtelen el lesznek mosva mégis.

Csak ez így olyan pitiáner proliság.

2020. máj. 25. 16:43
 4/8 anonim ***** válasza:
Legkozelebb ha nem leszel kesz valamilyen meloval, es a fonok rakerdez, miert nem, mondd neki, hogy nem ertel ra, mert bogreket mosogattal.
2020. máj. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Így akarta finoman kifejezésre juttatni azt a kérését, hogy mossa már el valaki helyette, mert ő teljes kiszolgálást vár.
2020. máj. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Dolgoztam olyan helyen, ahol a főnököm elmosogatta utánam a bögrémet, miután annyi feladatot tett rám, hogy állva ittam meg a kávét és rohantam a dolgomra. Még úgy is túlóráztam, de legalább nyert nekem öt percet azzal, hogy mosogatott helyettem. Nem nagy dolog, mégis hatalmas gesztus és egész más hangulatban megy el az ember. Nem az az öt perc nyereség a lényeg, hanem a hozzáállás.
2020. máj. 26. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

" Nem az az öt perc nyereség a lényeg, hanem a hozzáállás"


Én meg azt mondom erre mindenki mossa szépen a saját mocskát maga utámn és kész. Nem csicskának nem konyhalánynak szerződtünk az ő keze se ér többet mint a mienk. Mossa szépen a sajátját. Nem esik le a gyűrű az ujjáról.



Mondom mindezt úgy hogy azon kevesek egyike vagyok aki nem kávézik így én meg se közelítem a kávésarkot. Én aztán nem mosogatok senki után, főleg nem egy nagypofájú szarf**úú senki után aki azt hiszi most hogy felmászott az uborkafára valaki lett.

2020. máj. 26. 09:12
 8/8 anonim ***** válasza:
Mwgoldás: vigyen mindenki saját bögrét, azt használja, azt mosogassa el. A főnökével nem kell törődni, pofázzon csak.
2020. jún. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!