Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az új köztársasági Elnök is...

Az új köztársasági Elnök is felköszönti majd ezeket az alja celebeket?

Figyelt kérdés

febr. 18. 15:44
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
neked alja a pártnak értékes bírka kaja
febr. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
természetesen, összeér ami összetartozik, egy a beszélő golyóstoll a falunapok haknikirályaival egy szinten van.
febr. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Vagy lecsukja őket.
febr. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Még az angol királynő hivatala is válaszolt mindenféle rajongói levelekre, szóval szerintem nincs értelme ezen lovagolni. Amíg nincs bizonyíték arra, hogy Móricka kisiskolás szülinapi maghívójára nem válaszoltak, addig a Győzi szülinapi meghívójára adott válaszon sem kell kiakadni. Ez puszta formalitás. Vannak ennél nagyobb gondok is. Viszont ha Móricka meghívójára nem válaszolnak, Győziére meg igen, akkor az szerintem is gáz.
febr. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A protokoll szerint Győzikének előbb meg kellett volna érdeklődnie N. Katalin, és Sz. Péter titkárságán, elfogadnák-e a meghívást. Ha igen lett volna a válasz, (valószínűleg nem) akkor illett volna csak elküldeni a meghívót. Győzike volt a bunkó és/vagy felfuvalkodott, amikor előzetes egyeztetés nélkül hívta meg őket. Azt is el tudom képzelni, hogy mindkét meghívott a sajtóból tudta meg, hogy felköszöntötte Győzikét.
febr. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyszerű polgárként annak küldesz meghívót akinek csak akarsz, nem szükséges tisztában lenned a protokollszabályokkal.
febr. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%
#6 Egyszerű polgárként igen, de egyrészt N. Katalin és Sz. Péter nem egyszerű polgár, másrészt Győzike egy Magyarországon világhírű celeb. Neki ismernie kell(ene).
febr. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#6 Egyszerű átlagemberként sem kínálok muszlim vagy zsidó embert disznóhússal.
febr. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem sok dologban lehet kritizálni a kormányt és a különféle állami hivatalokat, de ez pont nem az. Ha most én bármilyen marhasággal megkeresem a köztársasági elnökséget vagy a külügyminisztériumot és válaszolnak rá, szerintem azzal csak a kötelességüket teljesítik. Győzi levelet írt, választ kapott rá és eldicsekedett vele. Legfeljebb őt lehetne azzal kritizálni hogy minek küldött meghívót, de hát tudjuk hogy ő celeb akinek mindig kell az öt perc hírnév. Szerintem szánalmas az ezzel kapcsolatos cirkusz. A valós problémákkal kellene foglalkozni.
febr. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!