Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » MZP szerint a kormány attól...

MZP szerint a kormány attól fél, hogy “lógni fognak”. Igaz lehet?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


febr. 18. 16:55
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
35%

Légyszi, ne hivatkozz Pesti srácokra és Origora mint vállalható forrásokra! Legegyszerűbb indok az, hogy még a cikkíró sem vállalta hozzá a nevét, egyik oldalnál sem...


Egyébként igen, szerintem igaza van. Látszik, mennyire kapkod a fidesz, mindenki összevissza beszél, sorra derül ki egyre több minden a botránnyal kapcsolatban. Szóval szerintem igen, félnek, főleg a pénteki megmozdulás után, azért látszik, hogy sok az elégedetlenkedő - Orbán alig beszélt erről az évértékelőjén, és ez azért jelent valamit..

febr. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
50%
#11 Igen, félnek. És kell is hogy féljenek. Azért is biztattam a gyerekeimet, hogy menjenek el múlt pénteki tüntetésre, én sajnos 200 km-ről nem tudtam elmenni. Legalább lássák, hogy van tömeg. Ha azt látják, hogy ilyen meghunyászkodó, birka népük van, akiknek minden jó így, ahogy van, akkor csak még jobban elpofátlanodnak. Ezért is tudták így kiépíteni a mocskos rendszerüket, mert azt látták, hogy nincs félnivalójuk.
febr. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
52%

#12 igen, szerintem ez a kegyelmi ügy is ilyesmi mulasztásért bukott ki, mert elkényelmesedtek, hogy már semminek nincs következménye... jó látni, hogy azért mégis!:))


Ha legközelebb lesz ilyen tüntetés, kiviszem az anyukámat és a húgomat is, remélem, a következő (civil) tüntetésen még többen lesznek, felbátorodva az előző tüntetésen. Szerintem anyukám se, húgom se voltak még ilyenen, de ez végre egy olyan ügy, ahol muszáj kint lennie minél több embernek.:))


Na meg akkor legalább én se maradok egyedül, pénteken akkora volt a tömeg, hogy a barátnőim közül egyikkel se találtuk meg egymást:D Viszont szerencsére nagyon kedves volt mindenki, teljesen biztonságban éreztem magam annak ellenére, hogy alapvetően eléggé paranoiás vagyok:DD

febr. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
59%

#10 14:47


Igazad van, pont ez a lényege a szövegkörnyezetből kiragadott mondatoknak, amire #9 is hozta a példákat... illetve a kormányunk rendszeresen, sokan meg elhiszik.

febr. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
9%

"Akkor nagy költőnk sem tudott fogalmazni, mert ő meg azt mondta, hogy "rabok legyünk"."


Nem is választották meg országgyűlési követté Szabadszálláson. Költőnek nagy volt, politikusnak és katonának nem.

febr. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
78%
#15 ez hogy jön ide???
febr. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
59%

#15 18:56


Itt most arra írták példaként a szöveget, hogy egy adott mondat vagy mondatrész hogy lesz szövegkörnyezetéből kiragadva teljesen más értelmű.


...és ez nincs összefüggésben a költő politikai tevékenységével.


Jelen esetben a költő nem azt mondta, hogy "rabok legyünk", hanem rákérdezett, hogy rabok vagy szabadok legyünk, ugyanis ez most a kérdés, és e kettő közül kell a népnek választani.

("Rabok legyünk, vagy szabadok?

Ez a kérdés, válasszatok!-")


Pontosan ilyen ferdítésekkel van tele a mai politika, és próbálnak akár MZP szájába adni olyasmit, amit nem úgy és arra és azért mondott, mint, aminek hangoztatják.

A Fidesz a média-manipuláció nagy mágusa, és használják is keményen ezt a fegyvert.


Harsogják mindenütt a mantrát, amíg a nép egy jelentős része el fogja hinni, akkor is, ha egy ordas nagy hazugság vagy szimplán hülyeség az állítás.


Így működik a kedves "vezetőségünk".

febr. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
20%

"Itt a hiteles forrás: https://www.youtube.com/watch?v=Igzzb4RHmcE&t=8155s


Nekem ebből az jött le, hogy félnek a népharagtól (ennek sok jele is van), de ők, ennél békésebb megoldásra számítanak."


Ez igen hiteles forrás!! Egy yutub videó, ahol a kis füles, felkonferálta MZP-t, és 50 ember előtt mondta el az amerikai porszívóügynök a nagybeszédét!! Ez tényleg szuper!!

márc. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
28%

"Azért is biztattam a gyerekeimet, hogy menjenek el múlt pénteki tüntetésre, én sajnos 200 km-ről nem tudtam elmenni."


Nagyon sajnálhatod, hogy nem voltál ott, mert minden rajtad múlott! Ha te ott vagy, akkor most sinen lennénk, min József Attila. Rajtad múlott hazánk sorsa, egy nemzet élete, az igazságosság netovábbja! Valójában benned az ellenzék krisztusa veszet el, ami visszafordíthatatlan!!! Ezt pótolnod kell, de sajnos nem lesz időd!!


"Legalább lássák, hogy van tömeg."


ÚÚÚÚ! Van tömeg!! És lássák!! A juhászkutya is látja, hogy van ellenzéki tömeg, de nagyon birkák!!!


"Ezért is tudták így kiépíteni a mocskos rendszerüket, mert azt látták, hogy nincs félnivalójuk."


Köszönöm szépen, hogy maximálisan megfogalmaztad az ellenzéket!!!

márc. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
#18 Szerinted mégis mi lehetne hitelesebb, mint pont annak a beszédnek az eredeti felvétele, amire hivatkozik az Origó meg a Pesti Srácok? Egy harmadik vagy százhuszonhatodik újságcikk?
márc. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!