Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az MSZP-SZDSZ kormány után,...

Az MSZP-SZDSZ kormány után, 2010-ben romokban volt az ország?

Figyelt kérdés
febr. 18. 20:52
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Kb mint most. Minden kormányváltáskor ugyanaz a helyzet. Az új kormány elmondja, h az előző kormány mennyire üres kasszát hagyott maga után, de majd ők jobbak lesznek. Aztán nem lesznek xD
febr. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%

Nem. orbánbanda még hálás is volt Bajnainak hogy milyen jól rendbe tette a költségvetést.


Erre jött a csillárd milliárd eus pénz+nemzetközi gazdasági fellendülés.+2/3-ados bármitmegtehetek, bármitmegszavazhatok, bármitkitalalhatok.

Minden adott volt az eurózónához csatlakozáshoz, orosz leváláshoz, modern nyugati élhető ország építéséhez.

Ha marad Bajnai, szerintem elhagytuk volna Ausztriát


Köszi viktor

febr. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%
Nos azt hittük hogy igen.de mára kiderült hogy az akkori állapot kánaán volt a mostani helyzethez.
febr. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
27%

"marad Bajnai, szerintem elhagytuk volna Ausztriát



Köszi viktor"


Igen, nagyon jól írod, nem lehagytuk volna, hanem el, mégpedig mínuszba 🤣

Bajnai azt se tudta hol van.

Le is lépett utána.

febr. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

„Ha marad Bajnai, szerintem elhagytuk volna Ausztriát”

Ausztriát már több, mint száz éve elhagytuk (vagy fordítva, ebből a szempontból teljesen mindegy), hol van már az Osztrák-Magyar Monarchia?

Elhagytuk volna Ausztriát, erre is volt egy vicc: Ausztria tíz évvel jár előttünk, de mi tíz év múlva utolérjük. Igen, csakhogy, akkor Ausztria újra tíz évvel fog előttünk járni.

febr. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!