Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Balosok! Milyen érzés egy...

Balosok! Milyen érzés egy olyan eszme mellett szavazni, vitázni, ami már régen NINCS?!

Figyelt kérdés

Vitatjátok, hogy a globális balosok totálisan szembemennek a liberális alapelvekkel? Milyen érzés a gazdáitokat látni ahogyan sorban felrúgják a nagy liberális eszméket csak hogy mindenképp hatalmon maradhassanak? Nem számít semmi nekik. Jól érzitek magatokat ettől?


https://www.youtube.com/watch?v=GiQJyBn1vqc&t=2415s


Mit szóltok pl ehhez. Itt jól össze van szedve mit művelnek a liberalizmus eszméje mögé bújt újmarxista vezetők. Nos?



febr. 19. 15:02
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem keress fel egy pszichiátert.
febr. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
85%

Szerencsére belőlem senki sem tudja kiölni azt, hogy az embert nézzem és ne a bőrszinét, szexualitását, vagy a vallásást, hanem, hogy valaki jó, vagy rosszember.

Engem nem érdekel, ki, mit gondol rólam én már igy fogok meghalni.

febr. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

https://www.youtube.com/watch?v=W9Ruxr4vpww&list=PLf4YpidAC2..


Ez mindent elmond a globáis rothadó birodalom vezetési elveiről! :D

febr. 19. 15:06
 4/31 A kérdező kommentje:

#2 Hiába ravaszkodsz, itt nem a bőrszínekről, vallásról, szexualitásról van szó. Azért kezdtél róluk beszélni, mert - mint jó balosnak - ezek a dolgok SZÁMÍTANAK NEKED. Mégegyszer: Neked.


Nekem ezek nem számítanak, ezek mind csak attributumok, amik arra vannak használva hogy az emberek között feszültségeket keltsenek. Nem gondolom hogy bármiféle különbséget kéne tenni ezen attribútumok alapján, de azt gondolom, hogy engem senki ne tegyen be semmilyen kategóriába. Se a jobbosba, se a balosba. Én már felülemelkedtem ezeken a hülyeségeken.

febr. 19. 15:11
 5/31 anonim ***** válasza:
89%

Orvos látott?

Mi a diagnózis?

febr. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

We control everything you do... everything you think ... everything you say.

We decide who your friends will be... where you go to school... who you'll marry.

How many kids you will have and the car you will drive and at what speed.

We will make you work for money and tell you how you spend it and modify your seeds.

We will make you hate the ones you love... family...friends and yourself.

We will monitor your each and every move... pollute your air and water to weaken your health.

WE WILL TURN YOU AGAINST EACH OTHER TO CONTROL ANY UNREST.

We will sell you drugs and put you in jail for buying them.

WE KNOW WHAT'S BEST.

WE ARE IN CONTROL...

febr. 19. 15:32
 7/31 A kérdező kommentje:
little sheep... little sheep... little seep
febr. 19. 15:34
 8/31 anonim ***** válasza:
82%
Jézusom...kár hogy bezárt a Lipót.
febr. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
82%
Ez súlyosabb,mint gondoltam
febr. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Inkább a kérdésre válaszolj Little Sheep!
febr. 19. 15:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!