Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyire van igaza Gyurcsány...

Mennyire van igaza Gyurcsány Ferencnek abban hogy intellektuális középszer őt mint legerősebb ellenzéki pártot "eltűnésre" szólítani fel?

Figyelt kérdés

Itt két narratíva feszül egymásnak.


1: Gyurcsány Ferenc akadálya a kormányváltásra lépes ellenzék kialakulásának, mert rengeteg ellenzéki pártot egyszerűen ledarál és beolvaszt magába, noha őt magát soha nem fogják megválasztani ebben az országban újra miniszterelnöknek. Ő a fidesz Jolly Joker kártyája. Valójában a dk a fidesz kollaboránsa hiszen a fidesz választásról választásra a gyurcsánnyal való kampányolással nyer. Valójában Gyurcsány Ferenc (alias Dobrev Klára) örökös ellenzéki megélhetési politikus szeretne maradni és ez így jó nekik és a fidesznek is.


2: Intellektuális középszer őt vádolni ezzel, hiszen neki is csak úgy lehet pártja hogy a szavazóit képviseli, azaz rá is szavaztak, ha valaki más egy jobb Magyarországot képes létrehozni akkor csak tessék, mutassanak példát és majd ha elég szavazót tudnak maguk mögé felsorakoztatni akkor legyen elvárás hogy a DK igazodjon hozzájuk addig ez csak vádaskodás. Ő alulról építette fel a pártját és jutott be a parlamentbe. Tartozik a szavazóinak annyival hogy a bizalmukért cserébe képviselnie kell őket. Egy úszóversenyen sem úgy győzzük le az ellenfeleinket hogy megkérjük őket szálljanak ki a medencéből és menjenek haza. Ez tisztességtelen lenne.


febr. 19. 20:33
A kérdező szavazást indított:
1
2
8 szavazat
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
48%
Nem Gyurcsány a probléma, de még csak nem is Orbán. A társadalom a betegség, a politikai elit csak a betegség egyik tünete. Az embereknek kellene változni ahhoz, hogy jobb legyen.
febr. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Az emberekről van szó a kérdésben. Ők szavaznak ezekre a pártokra így azért adódik a kérdés, az EMBEREKHEZ.
febr. 19. 20:44
 3/26 DK-s ***** válasza:
48%

Alapvetően hibás a feltételezésed, amire a kérdésedet építetted.


A DK az egyetlen párt magyarországon, amelynek a vezetőjét nem egy csókos vezetői kör választja meg, hanem a TELJES TAGSÁG.


Vagyis nem Gyurcsány akar az elnök maradni, hanem a TELJES párttagság választja meg. Bármikor leváltható lenne többségi szavazattal, de jelenleg 97%-on áll.


Tehát nem az ő pártja, nem csak ő építette fel.


Így erkölcsileg sokkal nagyobb a felelőssége, mint elsőre feltételezted.

febr. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

"A DK az egyetlen párt magyarországon, amelynek a vezetőjét nem egy csókos vezetői kör választja meg, hanem a TELJES TAGSÁG."


Szerintem nem hibás a feltételezésem, attól hogy te ezzel kiegészítetted még alapvetően nincsen ellentmondás ez között és az között amit én írtam a kérdésben. Nekem nincsen vitám veled ezzel kapcsolatban. Ha neked úgy jobban esik akkor vedd úgy hogy ez is oda van írva a kérdésbe.

febr. 19. 21:20
 5/26 anonim ***** válasza:
43%

#1


Nos a demokrácia arról szól, hogy az emberek nem egyformák és a társadalom nem homogén. Ha az lenne nem lenne szükség demokráciára.


Így ha nem a globalisták vannak hatalmon az annak a jele, hogy a nemzetiek vannak többségben. De ez nem jogosít fel téged arra hogy megváltoztasd a társadalmat. Volt már ilyen: pl. kiirtották az indiánokat és nem volt gond a bennszülöttek jogaival...

febr. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
#3 Azért ne tegyünk már úgy, mintha Gyurcsány csak valami elszenvedő áldozata lenne a DK tisztújító szavazásának. Ha nem akarna elnök maradni, lemondana, illetve el sem fogadná a jelölést. A DK Gyurcsány pártja, nyilván őt választják elnöknek.
febr. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
#5: Attól, hogy sok a hülye, még nem lesz igazuk. A jelenlegi vezetés és a szavazóik pont annyira nemzetiek, mint amennyire fiatalok, demokraták, jobboldaliak, vagy épp keresztények. Semennyire.
febr. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
25%
Ez az ember elmegyógyintézetbe való. Hiteltelen, szemkilövető, privatizáló, adoemelo. Elmondom én ki igazából az ellenzék ellensége. Gyurcsány. 🤡 Utálatos majom. Nem kell itt Orbánozni, hála Istennek elég kártékony Gyurcsány az ellenzékre. Hajrá Fidesz ♥️
febr. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
37%
En nem ertem a kerdest hulye vagyok? Nem illenek a szavak egymashoz nehany helyen. De a valaszom Gyurcsany.
febr. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

"En nem ertem a kerdest hulye vagyok? Nem illenek a szavak egymashoz nehany helyen. De a valaszom Gyurcsany."


Természetesen nem lektorálta senki rajtam kívül így elképzelhető hogy nem pontosan tökéletes "magyarsággal" a legszebben van megfogalmazva.


Ettől függetlenül még persze lehetsz még hülye, de csak akkor ha nem tudod pontosan megnevezni mi az ami nem érthető vagy melyik helyen nem illenek a szavak egymáshoz. Néma gyereknek anyja sem érti a szavát, tartja a mondás.

febr. 19. 23:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!